Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?


garmin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Chciałbym kupić sobie drugi komplet felg na zimę S4 18 cali o rozstawie 5x112 8Jx18H2 ET45.

Jak rozpoznać czy jest oryginalna?

Chciałbym również pomalować felgi na ciemny matowy grafit, co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit jest jak najbardziej w modzie.

Akurat te fele rzadko sa podrabiane ale sie trafiaja.

Oryginal robiony jest przewaznie przez Ronala i jest wybite logo audi.

Mam taki kpl. felg oryginalny na sprzedaz.

Jak cos pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13178bfbaa4d3c64.jpg

tak wyglądają oznaczenia na feldze.[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 21:30_________________________________________________eb4f8749aed4e0a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być gdzieś napisane "Made in ...." Nie powinno być China :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 11:35_________________________________________________Ale nr części właściwie gwarantuje, że felga jest oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d80edcf16572634.jpgFelgi już są. Potrzebuję tylko takich dekielków może ktoś ma na sprzedanie.[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 18:47_________________________________________________dd30e306f5fee4fb.jpg Interesuje mnie pomalowanie felg S4 na grafitowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być gdzieś napisane "Made in ...." Nie powinno być China :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 11:35_________________________________________________Ale nr części właściwie gwarantuje, że felga jest oryginalna.

Widziałem kiedyś na allegro felgi z wybitym numerem i znaczkiem OOOO, a pisało Made in China także nie byłbym tego taki pewien :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a241bb0bd9f97daa.jpeg Taki kolor mnie dokładnie interesuje.Myślę że tam sobie poradzą http://www.regeneracjafelg.waw.pl/[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 21:06_________________________________________________Szukam dekielków Audi 8E0601165 H do felgi S4.Może ma ktoś na sprzedanie????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie (wczoraj dzwoniłem 85 zł)Tyle że potrzebuję tańszych ponieważ zaraz idą do malowania na grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta biała na górze to RS4 Limited fabrycznie 470 Hp ale dalej pytam czy ktoś nie ma czasami na sprzedanie dekielków do felgi S4 nr dekielka (8E0601165 H)[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 07:17_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item791947999_komplet_tanio_audi_a3_a4_a5_a5.html znalazłem coś takiego może ktoś wie czy można zastosować te dekielki jako zamiennik??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na feldze jest napisane jaki ma roztaw śrób?

Tak, na feldze jest napisane jaki jest rozstaw śrub. Obok wymiarów i całej reszty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c3ccd868998cd4b3.jpg,5b5b48189aed6ae2.jpgFelga pomalowana na ciemny grafit.Co panowie sądzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...