Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Dziwny problem z rozruchem auta


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:. Problemacja polega na tym, że gdy odpalę silnik(2.5 TDI) rano, gdy jest zimny (np. tak jak dzisiaj - około 2 stopni na dworze) i chcę odrazu włączyć bieg i ruszyć auto gaśnie i nie można go odpalić, kręcę tak długo aż aku padnie i nic :kox:,,,,ale jeśli zaraz po odpaleniu poczekam około 2-3 minut aż silniczek troszkę pochodzi jest ok; :)

Dodam jeszcze że silnik nie bierze oleju, chodzi bardzo dobrze, równo, pali na dotyk zarówno jak jest ciepły i zimny tylko wkurza mnie ten problem. Szukałem na forum ale nic podobnego nie znalazłem :embarrassed:

TO NORMALNE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka pytan:)

-w ktorym momencie auto gasnie? przy wrzucaniu biegu czy przy puszczaniu sprzegla? czy po --prostu nie ma sily ruszyc?

- skrzynia manual rozumiem?

-masz mozliwosc podpiecia VAGa kiedy silnik nie chce odpalic? najpewniej blad ktory sie wtedy pojawia uieruchamia silnik. chyba inaczej do tego nie dojdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w momencie gdy........chcę ruszyć.....jutro jadę na Vaginęwięc może coś się wyjaśni ale co to według Ciebie? :cool1:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 21:07_________________________________________________Dzisś rano o dziwo wszystko było ok :good: Może wczoraj od tego holowania jej przeszło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...