Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Gdzieś leci olej gdzie?


rastafaraj87

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy mam mały problem . Moja a4 zostawiała plamkę oleju (5cm na 5cm) pod sobą. Oczywiscie odrazu obstawiłem usczelki. Wymieniłem uszczelkę pod misą olejową wyczyściłem ją no i gitara troszkę babrania było nie ukrywam , następnie wymianka uszczelki pod klawiaturą . Umyłem silniczek od dołu i czekamy na wyciek . Na drugi dzień cisza sucho . No to postanowiłem dolać olej ponieważ po wymianie uszczelki pod misą zrobiło sie pół stanu . Przyznam się że mogłem troszkę przelać ale maksymalnie 100ml :wallbash: . Dziś rano zauważyłem plamkę i teraz nie mam pewności czy to od przelania się mogło pojawić czy poprostu gdzieś dalej spierdzilela blok silnika suchy od tylnej części . Sam juz nie wiem gdzie szukac ,coś czytałem o odmie ale nie dokładnie ewntualnie uszczelka pod głowicą ale czytałem że to żadkość . Dodam ze plamka pojawia się w środkowej części pod silnikiem no ale to wiadome może po którymś elemencie zaciekać w środkową cześć . Miał ktos z was podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc witam.....sluchaj ja ostatnio mialem podobnie tylko nie takie ilosci oleju, ja mialem problem z przewodem odmy po prostu byl podziurawiony jak sito i caly byl zaolejony....przewod o ktorym mowie to przewod ktory wychodzi z przepustnicy tuz za blokiem silnika przypomina litere S i przeciera sie w okolicach styku z rura od chlodzenia. Sciagnij obudowe i zerknij na przepustnice i ten przewod, mi zalalo cala gorna czesc skrzyni biegów nr tego przxewodu to 06B 133 783B w serwisie nazywa sie to przewod klimatyzacji ;) kosztuje 69,78zl popatzr moze to akurat to.....po wymianie wszystko u mnie oko .....i co najwazniejsze ustablizizowaly sie obroty.....wiec czyszczenie przepustnicy odkladam na pozniej.....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepustnica juz wyczyszczona w tym sęk ale przewodzik sprawdzę dziekuję kolego za pomoc . Może jeszcze ktoś ma jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...