Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z alarmem czy to wina tego urządzenia?


Audick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni mam problem z alarmem, sam się uruchamia, auto wyje,wariuje też centralny zamek, czasami auto tez nie chce odpialic

Czy to może byc wina tego urządzenia?

dsc00514by.jpg w2048.png

Wydaje mi się ze jest to system powiadomienia GSM na kartę. Gdy wyciągnę wtyczkę zasilającą, auto nie odpala.

A moje pytanie brzmi, czy jeśli bateria widoczna w prawym dolnym rogu będzie za słaba to auto może miec takie problemy jak wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest problem,ja nie wiem co to jest, jest karta sim, ma tez baterie i chyba podlaczoną antene, wychodza z tego dwa troche grubsze przewody a reszta sporo ciensza, ja samochod z tym kupilem i go przypadowo odkrylem, ostatnio cos mi sie knoci z alarmem, dzis musialem isc w nocy na parking (gosc zadzwonil ze sie alarm wlaczyl) , trudno jest go wylaczyc nie reaguje na pilota,wyglada jakby bylo niskie napiecie na sterowniku gdy troche pojeżdze to zamek dziala normalnie, alarm zalącza sie samowolnie np. po 8godz. Mam takie pytanie czy to ustojstwo ma wplyw na alarm fabyczny??Moze ktos mial taki duet???Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy,czy miales alarm fabryczny-moze go tam nie bylo i gosc wmontowal,dostales jakis papier o tym alarmie ,przy zakupie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jaki alarm masz juz wiemy :) akurat czaki'emu sie przyda troszke czesci do b6 to bedize jak znalazl , napisz jeszcze adresik, ze bysmy nie musieli za dlugo szukac :) hehe oczywisicie zart, a tak serio to o takie rzeczy sie nie pyta na forum bo to moze przeczytac każdy , a druga sprawa raczej nikt Ci nie udzieli satysfakcjonującej odpowiedzi , takie rzeczy to trzeba dobrze ogladnac i wybatac na real , jedz lepiej do dobrego warsztatu co zajmują sie elektronika samochodową lub alarmami. To taka moja osobista sugestia,ale zrobisz jak chcesz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod sprowadzony z Belgii, to jak sie dowiem????alarm fabryczny tez jest, mam pytanko czy ktos mial do czynienia z tym lub podobnym ustojstem i do czego sluzy??Czy wspólpracuje z alarmem fabrycznym??Czy moze powodowac właczanie alarmu fabrycznego??Moze sie czgos dowiem. Dziekuje za sugetsie i nastepne porady.Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy mial cos podobnego w busie z niemiec. Bus jezdzil wczesniej w firmie kurierskiej w niemczech. Ten modul zbieral informacje o samochodzie (sr. spalanie, dystans, itp.) i wysylal sms to bazy. Ale z tego co pamietam to nie byl podpiety do alarmu, ale cos musialo byc bo jak wyciagnales modul auto nie odpalalo. Moze jakos prosto pod przekaznik, tak tylko zeby jakis niemiecki nieuczciwy kierowca lewych kilometrow nie robil.

Masz na tym jakas nazwe?? Albo symbol, model?

Moze jakis schemacik sie uda znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wypiecie celem zrobienia dokladnego opisu i fotek.

Potem zamontuj spowrotem do czasu zrobienia dokladnej diagnozy , co z tym fantem zrobic.

tez mialem to na mysli :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze byc wina przetartych kabli pomiedzy zawiasami-walcze z tym samym problemem 01811 kod bledu- link do tematu-bede dzis konczyl temat,jesli wszystko sie uda :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_avj_problem_z_zamkiem_od_strony_kierowcy-t99021.0.html;msg1133453#msg1133453

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore alarmy reaguja na podniesiony pobor pradu-np zapalenie sie jakiegos swiatelka-zwarcie na kablach tez takowe moze powodowac... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pozostaje udac sie do dobrej firmy zajmujaca sie alarmami w autach i calkowicie wywalic to,co tam jeszcze pozostalo-potem zainstalowac inny alarm-elektryka jest ciezka na odleglosc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszlo ze są uwalone dwa sterowniki drzwi tylnych lewych i prawych

chyba zamkow nie sterownikow,sterownik zamka centralnego masz w drzwiach kierowcy i to on odpowiada za uzbrajanie alarmu-jesli bedzie cos z nim nie tak-nie uzbroi sie alarm-niedawno to przechodzilem-nie bylo napiecia w tymze sterowniku i auto moznabylo zamknac i uzbroic alarm,tylko kluczem

a normalnie szyby Ci dzialaja,czy tez jest z nimi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...