Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Prośba o pomoc w doborze felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żadne nie będą wyglądać dobrze w tym rozmiarze... :no: szukaj dalej :good:

Opublikowano

Daruj sobie te fele.. :rolleyes:

Opublikowano

mnie osobiście nie podaoba się żadna

szukaj- jest wiele w/g mnie ładniejszych wzorków :good:

Opublikowano

1. Po pierwsze są to repliki :thumbdown: wzór ogólnie jest ładny ale jak się kupi 18 cali.

2. Drugi to porażka, sylwetka b5 jest zbyt stara do takich felg, szczególnie w rozmiarze 16 :kwasny:

Opublikowano

1. Wzór S8 wygląda w 16" jak kołpak. Zdecydowanie odpuść sobie :thumbdown: Było o tym dużo na forum :szukaj:

2. Wzór z Golfa GTI. Fajnie wyglądają na Golfie ale do Audi jakos nie pasują.

Opublikowano

pakuj 17" nic nie stracisz na komforcie :wink4:

Opublikowano

Drugie to tragedia.

Nie lepiej 17''?

Opublikowano

Ten 1szy wzór do Audi pasuje i wrażenie robi, ale jak chłopaki piszą w rozmiarze 18``

Opublikowano

ten drugi wzor jest orginalnie w rozmiarze 18 i produkowany jest do golfa 6 :cool1:

Opublikowano

Na moje oko to made in China - ten czarny lakier zejdzie z nich po jednym sezonie. Kup ORI używkę lub polską albo niemiecka produkcję z odlewem np. made in Germany na wewn. stronie.

Opublikowano

Na moje oko to made in China - ten czarny lakier zejdzie z nich po jednym sezonie. Kup ORI używkę lub polską albo niemiecka produkcję z odlewem np. made in Germany na wewn. stronie.

nie masz racji, lakier nie zejdzie :cool1:

co do wzoru to drugi odpada, pierwszy ok ale na pewno nie w rozmiarze 16"

bumer odpuść te wzory i poszukaj innych ale w rozmiarze 17" :wink4:

Opublikowano

nie powiem nic wiecej co koledzy powyzej, obydwa wzory fajne, ale w minimum 18calach, poza tym repliki:/

jak juz uparles sie na 16'' to szukaj najlepiej jakichs prostych, 5-ramiennych, moze 6ramiennych felg, bez zadnych rantow, mozesz tez poszukac jakich psuedo szprychowanych, ktorych szprychy beda siegaly maksymalnie daleko do zewnetrznego rantu, wtedy to optycznie powiekszy ciut felge

Opublikowano

na 16"ke żadna z tych felg :wink4:

Opublikowano

Mnie osobiście podobają się te pierwsze ale nie w tym rozmiarze... :gwizdanie:

Drugie to jakaś masakra! :thumbdown:

Opublikowano

jak chcesz 16" to zakup sobie tylko ORI 5 ramienne :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.