Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE A3 ALH] Problem z silnikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jestem od niedawna posiedaczem tej audi i mam taki problem , a więc działo się tak kupiłem ją i nie zauważyłem że czujnik temp jest odpięty wracając do domu myślałem że poprostu wysiadł na amen kupiłem nówke założyłem i odrazu termostat i tu zaczeły się szopki audi przestała normalnie palić paliła na zimnym normalnie a na gorącym z 30 sekund kręcenia no więc postanowiłem pojechać do elektryka bo moje podejżenia padły na kąt wtrysku no i fakt kąt wtrysku był przestawiony o 5 stopni a wszytko poza tym w jak najlepszym porządku no autko jak by lepiej paliło no myślę problem rozwiązany ale moja radość nie potrwała zbyt długo wstaje rano fakt że akumulator nie jest pierwszej jakości ale kręci dosyć długo że z pewnością powinna bez problemu odpalić a tu ani pierdnięcia nawet odłączyłem czujnik temp żeby wydłużyć grzanie świec i zwiększyć dawkę paliwa i nic co to może być ??? dodam jeszcze że jak np. dojeżdżam do krzyżówki to mam wrażenie że auto po wyhamowaniu nie chodzi na wszystkie gary ale tylko przez chwilkę potem obroty się normują . normalnie nie mam już siły tęsknie za moją A4 ona nigdy mnie nie zawiodłą :wallbash::shocked: Pozdrawiam

Opublikowano

silnik ma kosmiczny przebieg najechany

ALH i AHF właśnie takie problemy z odpalaniem często mają

ale gdy odłączysz ten czujnik w głowicy to powinna odpalić od kopa

Opublikowano
  • Autor

właśnie dzisiaj miałem go odłączonego i nie odpalił

po tej regulacji konta wtrysku a wcześniej na zimnym nie było problemu paliła nawet z podłączonym czujnikiem tylko na ciepłym miała problem a może to jest wina nastawnika w pompie

Opublikowano

jaki przebieg na liczniku??

Opublikowano
  • Autor

200 tyś z książką sprowadzany z niemiec myślę że książka nie podrabiana

Opublikowano

wyślij VIN do kolegi z forum: radek_ja

potwierdzi Ci przebieg

Opublikowano
  • Autor

ale co tu do rzeczy ma przebieg jak autko odpali to chodzi dobrze no jedynie co to rzuca troszkę jak wyhamowywu a tak to chodzi idealnie nie kopci nie trzęsie tylko jest właśnie ten problem z odpaleniem na poprawnie wyregulowanym koncie wtrysku jak go przyśpiesze to łapie ale to dla mnie nie jest rozwiązanie na vagu nie pokazuje żednych błędów jedynie co to aku mam trochę wyjechany ale w miarę długo kręci powinien zaskoczyć a może to aku nie ma takiej mocy uderzenia

Opublikowano

ale co tu do rzeczy ma przebieg

ma i to duży, np. nastawnik

kup nówkę pompę wtryskową i nowe aku, problem zniknie

Opublikowano
  • Autor

no to żeś mnie teraz pocieszył tylko ta pompa nie kosztuje tyle co pompka do akwarium

Opublikowano

no to żeś mnie teraz pocieszył tylko ta pompa nie kosztuje tyle co pompka do akwarium

zawsze możesz oddać do regeneracji... :)
Opublikowano
  • Autor

no zajadę jeszcze do innego elektryka on mi zobaczy czy to napewno to wtedy coś pomyślę kurczę może jest ktoś w okolicy z klubowiczów który postawił by dobra diagnoze bo tym mechaniorą to trochę nie wieże Pozdrawiam

Opublikowano

Odpal silnik jak juz sie uda i zrób logi szczególnie bassic seting zobaczymy to tam sie dzieje. Byc moze oprócz konta wtrysku problem tkwi takze w rozrzadzie przestawionym.

Opublikowano
  • Autor

rozrząd ok był sprawdzany bo też miałem obawy ale jest git nie posiadam Vaga więc z logami będzie kłopot ale jak twierdził ten elektryk wszysko było oki ciśnienie na cylindrach ok wtryski ok paliwo dochodzi tylko ten kąt wtrysku był 5 % przestawiony tylko że na przestawionym paliła a na ustawionym wogóle przestała

Opublikowano

nie wieże

konta .

Panowie sprawdzajcie ortografię

Opublikowano
  • Autor

ortografią problemu nie rozwiążesz

Opublikowano

ortografią problemu nie rozwiążesz

Zgadza się.

Tylko jak przy czytaniu widzi się "kont" zamiast "kąt", to aż zęby bolą... :confused4:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

problemik rozwiązany 400 stówki :tongue4:ale bez wymiany żadnej pompy :wink4: odpowiedni magik który ma pojęcie i autko pali jak złoto i jeszcze 25 kucyków więcej :)))) nic ale dzięki za pomoc [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 16:07_________________________________________________postaram się żeby już zęby nie bolały ktoś ma taki problemik jak ja pisać dam namiary Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

i jeszcze 25 kucyków więcej

daj wykres z przeprowadzonej usługi za 400PLN :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wymiana softu dwóch kości w kompie sterujących pompę wtryskową i dołożony chip ale to już na moja prośbę jak pojechałem do tego poprzedniego elektryka to był w szoku i zrobił głupią minę jak to zrobione niemożliwe a mi się aż śmiać się z niego chciało kasę oddał od razu bez żadnego problemu Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.