Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wyciek z grzybka na pokrywie zaworów


rafi1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Panowie jak sobie poradzic z drobnym wyciekiem spod takiego jakby grzybka ktory jest na pokrywie zaworów (klawiatura). Jest ich tam 3 i mi cieknie z tego pierwszego od chlodnicy. mechanik wymienil mi ta uszczelke i jest gorzej niz bylo a przynajmniej tak mi sie wydaje/ Co mam zrobic? kupic nowa uszczelke i wymienic? Chcialbym to zrobic sam wiec prosze o porade jak to zrobic fachowo i dobrze. Wskazowki mile widziane :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak miałem w ahu b5 wymieniałem uszczelki ale to dawało tylko reultat na chwile, mechanik powiedział ze czeka mnie remont silnika bo juz nie jest szczelny i wywala do góry olej tylko to juz ksztowna sprawa, ja wkreciłem ta śrubke i wysmarowałem silikonem na chwile pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Panowie jak sobie poradzic z drobnym wyciekiem spod takiego jakby grzybka ktory jest na pokrywie zaworów (klawiatura). Jest ich tam 3 i mi cieknie z tego pierwszego od chlodnicy. mechanik wymienil mi ta uszczelke i jest gorzej niz bylo a przynajmniej tak mi sie wydaje/ Co mam zrobic? kupic nowa uszczelke i wymienic? Chcialbym to zrobic sam wiec prosze o porade jak to zrobic fachowo i dobrze. Wskazowki mile widziane :)

pozdr

Z tego co wiem, to w większości tdików b5 się pocą te grzybki i nie jest to objaw niczego strasznego... sprawdzone na nie jednym spocie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzcie mechanikom do konca co pier... i jak się poci z pod gumki to niech nie gada głupot zę remont silnika czeka tylko poprostu jest to jakieś czułe miejsce na temp. oleju i go przepuszcza i silikon to jak coś to samochodowy k2 a nie gówno za 6zł a najlepiej to sprubować dostac te grzybki nowe i przykręcic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...