Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Prośba o numer modułu lusterek i szyb


szampoon

Rekomendowane odpowiedzi

:notworthy:

Witam,

mam prośbe; może ktos podać nr częsci z Etki MODUŁÓW STEROWANIA LUSTERKAMI I SZYBAMI (nie wiem czy tak to sie dokladnie nazywa) umieszczonymi w drzwiach (moduł dla kazdego lusterka zewn. osobny)?!

Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.

:hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 15:35_________________________________________________...troche odnowie temat bo jestem w tzw. "czarnej dziurze"... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły różnią się posiadanymi funkcjami (np. dodatki to składane lusterka, fotochrom, pamięć dla ustawienia lusterek i foteli). Napisz może jakie funkcje masz w drzwiach i lusterku - wtedy podam Ci konkretny nr.

Pełna opcja to 8E1 959 801 dla kierowcy i 8E1 959 802 dla pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może ktos podać nr częsci z Etki MODUŁÓW STEROWANIA LUSTERKAMI I SZYBAMI (nie wiem czy tak to sie dokladnie nazywa) umieszczonymi w drzwiach (moduł dla kazdego lusterka zewn. osobny)?!

O to chodzi?:

00001i.th.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły różnią się posiadanymi funkcjami (np. dodatki to składane lusterka, fotochrom, pamięć dla ustawienia lusterek i foteli). Napisz może jakie funkcje masz w drzwiach i lusterku - wtedy podam Ci konkretny nr.

Pełna opcja to 8E1 959 801 dla kierowcy i 8E1 959 802 dla pasażera.

sprawa ma sie nastepująco....po tym jak zap..... mi lustereczka spod domu :angry: postanowilem zalozyc od razu kolejne w wersji skladanej. Po montazu i rozebraniu boczkow drzwi okazalo sie,ze w nowych dziala jedynie sterowanie oraz grzanie natomiast pozostala funkcja (prawdopodobnie tylko skladanie - bez fotochromów) bedzie dzialac tylko po wymianie modulów na odpowiednie. Siedzen elektrycznych nie mam wiec opcja zapamietywania ustawien lusterek i foteli chyba odpada.

Gdyby byla mozliwosc to prosilbym o numery modułow: w wersji podstawowej tylko ze skladaniem oraz w wersji ze skladaniem i fotochromami?!

Pozdrawiam i dzieki za pomoc. :hi:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:08_________________________________________________

... może ktos podać nr częsci z Etki MODUŁÓW STEROWANIA LUSTERKAMI I SZYBAMI (nie wiem czy tak to sie dokladnie nazywa) umieszczonymi w drzwiach (moduł dla kazdego lusterka zewn. osobny)?!

:no:

dzieki za checi ale chodzilo mi o moduly umieszczone za boczkami drzwi - "moduly" odpowiedzialne za sterowanie szybami i lusterkami

pozdrawiam

O to chodzi?:

00001i.th.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł z końcówką 801B/802B nie podejdzie - takie mam u siebie i w 16-pinowym gnieździe modułu w drzwiach (odpowiedzialnym za funkcje lusterka) brakuje pinów od 9 do 16 (akurat składanie masz na 9 i 10 + ew. 4 który najprawdopodobniej odłącza możliwość podgrzania wkładów w przypadku gdy lusterka są złożone). Fotochrom obsługuje gniazdo 10-pinowe (pin 7 i 8) - w 801B/802B to gniazdo w module posiada piny od 1 do 6.

Z tutoriala który znalazłem na audizine wynika też że moduł z końcówką 801A/802A także może nie współpracować - na pewno z pamięcią a czy ze składaniem także to już nie wiem.

Musisz szukać modułu 801/802 - te obsługują wszystkie funkcje. Ew. szukaj takiego który 16- i 10-pinowe gniazdo będzie miał w pełni obstawione bolcami (lub przynajmniej tymi wymaganymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...