Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wpadajacy hamulec


Grzes_x

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Klubowicze:) mam problem z hamulcami w swojej a4. a problem polega na tym, ze jezeli jade dosc szybko, i gwaltownie wcisne hamulec, to pedal wpada mi do samej podlogi. Prawe kolo bardziej bierze niz lewe. na poczatku myslalem ze moze ktos byl taka madry i wymienil klocki z jednj strony. ale klocki kupilem nowe zalozylem i to samo.... lewa strona sie blokuje prawa hamuje dobrze. wie ktos moze dlaczego ten pedal wpada a lewe kolo sie blokuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jade wolno to jest ok. jezeli jade szybciej to musze powoli hamowac. jezeli wcisne gwaltownie to pedal pada i nic nie hamuje.... jezeli zas powoli wciskam to jak wcisne go na maxa to lewe kolo sie blokuje...(o teraz to opisalem dobrze) a i zapomnialem powiedziec ze hamulce sa poodpowietrzane. Stan plynu tez sie utrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak kiedyś w swojej audi 80 ( co prawda dużo starsze auto ale objaw dość podobny :kox:)- miałem walniętą pompę hamulcową. Raz na jakiś czas pedał wpadał całkiem w podłogę, hamulce były bardzo słabe i nierówno brały- podobno była to wina wyrobionego tłoczyska. Ratunek to regeneracja lub wymiana pompy. Ja u siebie zmieniłem szybciutko pompę i problem zniknął jak ręką odjął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w a4 ta pompka sie znajduje? to ja moze wymontuje i jakos sprawdze...

pod maską, dokładnie vis-a-vis kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...