Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez jestem ciekaw, nie chce tu punktowac ale z moich doswiadczen to by byla ich pierwsza wpadka,

a w ogole po kiego grzyba dawac 2,5"?? przeciez 2,5" ma chyba wydajnosc gdzies w okolicach 250-270KM, a Ty chyba nie masz tyle? ;)

Opublikowano

pawełek a może ty masz uszko za wrażliwe .....słyszałem ten wydech na mieście i wydaj mi się spox....szkoda że do 1.8T nie podejdzie bo odkupiłbym od ciebie

Opublikowano
  • Autor

przemek jak nam trochę zima odpuści to zrobisz rundkę i sam ocenisz poziom hałasu a trzeciego tłumika nie będzie ponieważ trzeba by było robić korektę programu jak coś zmienię w wydechu pozostaje wygłuszyć podłogę i silnik

jest jeszcze jedna kwestia do wyjaśnienia mianowicie jeden wieszak który podtrzymuje tłumik jest przymocowany do skrzyni biegów może wibracje od skrzyni? po nowym roku będę brał auto na podnośnik zrobię fotki wydechu

Opublikowano

spoko Pawełek.....rundki takim fajnym autkiem to przyjemność :naughty:

Opublikowano

Witam!

Sorry ze tak sie wtrące w temat ale mam taka samą maszyne jak Paweł i ciekawi mnie czy na originalnym tłumiku miałeś dziwne buczenie w zakresie 1900 do 2000 obrotów. ...u mnie cos buczy i nie moge dojsc co to moze byc. pzdr!

Opublikowano

Witam!

Sorry ze tak sie wtrące w temat ale mam taka samą maszyne jak Paweł i ciekawi mnie czy na originalnym tłumiku miałeś dziwne buczenie w zakresie 1900 do 2000 obrotów. ...u mnie cos buczy i nie moge dojsc co to moze byc. pzdr!

na pewno to wydech ?????

ostatnio grzebałem przy takim aucie jak Twoje i okazało sie że była to wina poduszek zawieszenia silnika

Opublikowano

nie wiem mam ją troche ponad miesiąc, na przeglązie stwierdzili ze zawias cały wporządku i dlatego przyszedł mi do głowy wydech ( może jakieś bebechy luźne i dlatego buczy)... ??

Opublikowano
  • Autor

Witam!

Sorry ze tak sie wtrące w temat ale mam taka samą maszyne jak Paweł i ciekawi mnie czy na originalnym tłumiku miałeś dziwne buczenie w zakresie 1900 do 2000 obrotów. ...u mnie cos buczy i nie moge dojsc co to moze byc. pzdr!

ja u siebie nie zaobserwowałem nic takiego ale mogą to być wypalone przegrody

poruszaj wydechem czy coś lata w środku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.