Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jakie posiadacie wydechy w swoich ślicznotkach?


rastafaraj87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę założyć do swojej audiczki wydech końcowy .Oczywiście nie żaden basowy tylko dostojny pomruk i niezbytnia głośność na wysokich obrotach . I teraz nie wiem co wybrać co wypada załozyć zeby nie było wioski . Wydech tez nie moze być przesadnio drogi 400-500 zybli moge przeznaczyć . Myślałem o podwujnym prostym. I teraz prośba i pytanko co macie założone w swoich furkach jakies zdjątka lub link do waszych cacek . no i PORADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bardziej Ci zalezy na polepszeniu wygladu bez zmiany na głośnosci to założ tłumik końcowy od wersji 1,8T ma podwójną końcówke a reszta jest bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, tylko że ta końcówka z 1.8T nie robi szału

ja w ADRze miałem do końcowego tłumika dospawaną podwójną końcówkę ultera, niby nic, koszt 120 zł, ładnie się komponowała no i nadawała lekki pomruk

teraz w 1.8T mam wycięty środkowy, zostawiony końcowy ori, no i na dniach wstawiam rurke zamiast katalizatora, efekt jest taki że strzela z wydechu, no i jest fajny basowy dźwięk na niskich i wolnych obrotach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym jakiś tłumik ten od 1.8t bez szału. tłumik i tak muszę wymienić bo leciwy już jest po zimie to już na bank sól dopełni dzieła :) . Byście doradzili coś potrzebującemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spoko :good: :good: :good: chodzi a na wysokich obrotach nie jest uciążliwy ? nie chce żeby mi głowy rozpierdzielał co week latam do warszawki 200km w jedną mariole . A i jeszcze jedno pytanko masz kata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś REMUSA w golfie III GTI po przejechaniu do W-awy a mam 100 km wysiadałem z takim wrażeniem jakbym całą dyskotekę przy głośniku przestał.

Natomiast ULTER jest idealny gdyż na małych obrotach pomrukuje fajnym basikiem a podczas jazdy przy obrotach od 3 do 4 tyś. prawie zanika. Mam małe dziecko i spokojnie podczas jazdy sobie śpi.

Kata mam i nie proponował bym rozcinania puchy i wyrzucania środka bo tak robiłem, efekt był taki że w środku wytwarzał sie straszny rezonans i w środku było ciężko wysiedzieć przy dłuższych trasach. :)

[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:00_________________________________________________Będę niedługo wycinał przedostani tłumik i dam złącze elastyczne bo przy ostrym gazowaniu coś tam brzęczy w nim ale to jest we wszystkich silnikach 1.8,jaki będzie efekt dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten tłumnik Kamil też na taki poluje jak z założeniem był problem coś przerabiałeś?? ile za niego zapłaciłeś ?? to jest taki jak z aukcji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbek było niewiele.Po prostu wycinasz stary tłumik,odkręcasz fabryczne uchwyty, mocowania do nowego,dajesz rurę chyba Q-40 długości ok 40 cm łączysz tłumik z rurą i cieszysz sie nowym basikiem. Ja właśnie mam zamontowany ten z aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...