Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z podświetleniem deski


suhy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien problem , a więc: po przekreceniu kluczyka od razu podświetla mi się deska rozdzielcza... Dziś instalowałem instalację audio w samochodzie i pod kolumną kierowniczą przekladałem kabel zasilający do akumulatora może coś się rozpięło/ zrobiło się zwarcie? Gdzie szukać usterki? Może bezpiecznik?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a co Ci się dokładnie podświetla? W mojej a4 po przekręceniu kluczyka podświetla mi się od razu licznik i jest to w 100% normalne. Z tego co się orientuję była to opcja i nie ma tego we wszystkich a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn u mnie tak nie było;p Tylko w pewnym momencie się tak stało;p A więc:

Przekręcam kluczyk na zaplon (nie włączam świateł) i od razu podsiwetlają mi się zegary;) Reszta podswietlenia (nawiewy, zapalniczka, przyciski) włączają sie normalnie po włączeniu świateł;p Więc tylko ote zegary mi chodzi;p Może jest gdzieś zwarcie?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien że nigdy tak nie miałeś? Może po prostu dopiero teraz zwróciłeś na to uwagę? U mnie podświetlenie zachowuje się dokładnie tak samo jak to opisałeś i jest to norma - poszperaj za tym w historii forum, bo parę osób już o tym pisało...

...No, a jeżeli tak jednak u Ciebie nie było, to wrzuć do działu "zrób to sam" opis jak to zrobiłeś- parę osób się ucieszy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No, a jeżeli tak jednak u Ciebie nie było, to wrzuć do działu "zrób to sam" opis jak to zrobiłeś- parę osób się ucieszy

No bardzo śmieszne:D :polew: :polew: :polew:

Uwagę na to zwrocil mi znajomy ktory tez posiada a4 tylko ze z 96r. I od tamtej pory (tj wczoraj ) dziwnie sie z tym czuje xD :polew:

Pozdrawiam i dzięki że się ktoś zainteresował. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...