Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.


BROMKALUKASZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów dzis jadąc do wawy zapaliła mi sie kontrolka która jak mi sie wydaje sugeruje ze mam cos nie tak z klockami ( miesiąc temu wymieniałem olej i koles powiedział że tarcze do wymiany a klocki ok), dlatego za pewne będe musiał wymienic od razu tarcze i klocki i stąd moje pytanie i rpośba: Doradzdzcie mi proszę dobrej jakości tarcze i klocki zalezy mi na tym zeby cena kompletu nie wynosiła więcej niż 500 zł.

Za pomoc z góry dziękuję.

Audi A4 1,9 TDI r.2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów dzis jadąc do wawy zapaliła mi sie kontrolka która jak mi sie wydaje sugeruje ze mam cos nie tak z klockami ( miesiąc temu wymieniałem olej i koles powiedział że tarcze do wymiany a klocki ok), dlatego za pewne będe musiał wymienic od razu tarcze i klocki i stąd moje pytanie i rpośba: Doradzdzcie mi proszę dobrej jakości tarcze i klocki zalezy mi na tym zeby cena kompletu nie wynosiła więcej niż 500 zł.

Za pomoc z góry dziękuję.

Za ta cene to chyba uzywki.

Za dobre tarcze i klocki trzeba troche wiecej dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów dzis jadąc do wawy zapaliła mi sie kontrolka która jak mi sie wydaje sugeruje ze mam cos nie tak z klockami ( miesiąc temu wymieniałem olej i koles powiedział że tarcze do wymiany a klocki ok), dlatego za pewne będe musiał wymienic od razu tarcze i klocki i stąd moje pytanie i rpośba: Doradzdzcie mi proszę dobrej jakości tarcze i klocki zalezy mi na tym zeby cena kompletu nie wynosiła więcej niż 500 zł.

Za pomoc z góry dziękuję.

Audi A4 1,9 TDI r.2003

najpierw Kolego Cwaniaczku wiedz, że tutaj nikt nie wróży z fusów :polew: :polew: :polew: :polew:

podaj konkretnie jakie masz tam z przodu tarcze a jak zrobisz to szybciutko to za jakieś

350 zł bedziesz miał przyzwoity zestaw :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miare solidne

Napisz do kolegi TOM77 on sprzedaje dobre czesci po dobrych cenach. Na pewno znajdzie sie cos dla i dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

njapierw sprawdz jakiej średnicy masz tarcze

klocki są w odmianie tarczy 288 czy 312 takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiesz?[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 19:36_________________________________________________w poniedziałek jade do mechesa co musi mi podac zebym wiedział jakich parametrw klocki i tarcze kupić??[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 19:37_________________________________________________Panowie przyjzałem sie tym linkom u góry co myslicie o tych klockach i tarczach??[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 19:42_________________________________________________Cena Ferodo nie ejst jakos powalająca, ale czy idzie za tym równiez jakośc?[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 19:48_________________________________________________A firma ATE?? PORADZDZCIE COS RPOSZE?

Tylko firme pomózcie mi dobrać.Prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ate to najlepsze rozwiązanie, aczkolwiek może być kłopot żeby zmieścić się cenowo.

AWX miał serynie zakładane hamulce 288 więc jeśli nic nie było kombinowane to takie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami wydaje mi sie, że odpowiadanie na posty nie ma żadnego sensu

Kolego nie drąż już tematu nie ma po co

podałem Ci linki do sprawdzonych, trwałych produktów i po temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item762393759_ate_pd_tarcze_hamulcowe_klocki_passat_audi_a4_a6.html LUB http://www.allegro.pl/item784688456_tarcze_ate_powerdisc_klocki_passat_audi_a6_a4.html

Myslicie ze to będzie dobry wybór?[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 20:02_________________________________________________Devastation bardzo dziekuje za linki ale chciał bym sie jeszcze troche zorientowac bo jak widzisz ja tez ciekawe znalazłem i to w dobrej cenie a ATE chyba jest lepsza firma od ferodo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawie mnnie jedna rzecz dlaczego na jednej aukcji klocki io tarcze kosztuja 500 zł a na innej ten sam komplet 300 zł i mniej??

Bo chyba nie chodzi o jakośc jesli maja te same symbole to...[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 20:13_________________________________________________No dobra dev to ile za komplet klocki + tarcze ferodo??

ATE w komplecie 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podałem Ci już ceny

teraz Ferodo ma promocję na tarcze DDF320 i dlatego taki jest niski koszt

możesz sprawdzic i InterCarsie cena jest jeszcze nizsza

ja jestem wstanie kupic je za 150 zł/kpl

montuj do tego klocki TRW i bedzie :good: :good: :good: :good:

klocków Ferodo Premier nie proponuję z racji wysokiej ceny

tarcze Ate z własnego doświadczenia zwykle odpuszczam :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...