Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Tylna klapa - AVANT


sajon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Na wstepie chciałem powiedzieć, że przeszukałem całe forum i nie udało mi się znaleść rozwiązania mojego problemu. A więc.

Ostatnio pojawił sie problem z otwieraniem tylnej klapy. Gdy otwieram samochód z pilota. Centralny zamek się otwiera i można wsiąść do samochodu. Niestey tylna klapa nie chce się otworzyć od zewnątrz, przy użyciu kluczyka czy pilota (środkowy przycisk do otwierania klapy bagażnika) tylna klapa odskakuje ale światło w bagażniku się nie zapala. Co najgorsze nie dzieje się to zawsze. Zdażają się takie dni, że klapa się otwiera bez większych problemów i wszystko działa pięknie jak nowe.

Rozebrałem juz osłone tylnej klapy i wyczyściłem styki przełączników i nic nadal to samo. Nie mam już pomysłu co może być nie tak.

Proszę Was o radę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, bo mam ten sam problem :gwizdanie: Może już ktoś ma jakieś rozwiązanie? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazaliscie ten problem :mysli: bo u mnie własnie dzisiaj zwariowała :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powiem tak, zaufany mechanik stwierdził że problem leży w tej gumie (znajduje się ona od wewnątrz) za którą się otwiera klapę.Podobno można ją kupić i po wymianie powinno działać.Należy ją kupić oryginalną w audi( podobno tylko te są dobre).

Nie wiem czy to dokładnie to bo ja się nie znam, tak mi powiedzieli a sam jeszcze nie wymieniłem ponieważ moj jak na razie działa:).Sam się naprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły, rozwiązania :?:

U mnie problem się pojawił po rozładowaniu akumulatora i nie wiem czy to ma jakiś z tym związek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni pojawił się podobny problem. Klapa się nie zamyka a mechanizm zamka cały czas chodzi jak bym trzymał ten( przycisk/i otwierania klapy) . No prawie cały czas od czasu do czasu uda mi się zamknąć lecz po chwili dłuższej lub krótszej znowu sam się otwiera . Może ktoś wie o co tu chodzi ? Dodam tylko ze problem powstał gdy temperatura otoczenia poszła na + tak że na pewno nic nie zamarzło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem rozwiązała wymiana całego tego mechanizmu na nowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...