Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zmiana z A4 na M6.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SKIBA29 już kilka razy spotkałem się z Twoim negatywnymi opiniami o mazdzie

nie zamartwiaj sie tak bardzo, minie pól roku i mozesz spokojnie sprzedać tą mazde bez kombinaji alpejskich i wrócić do wymarzonego :audi::a4fan:

odnośnie nazwy tematu "zmiana z A4 na M6" juz myślałem ze ktos z tego forum przesiadł się do konkretnej furki, bawarii a tu zoonk :confused4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne autko, faktycznie rozrząd drogi zawsze mogłeś kupić rx8 i problem rozrządu by nie istniał koleżanka ma rx8 i jest odpukać zadowolona :) ale nie będę robił OT, opisze ją w osobnym temacie :)

Tak czy inaczej autko fajne ale życzę powodzenia w poszukiwaniu AUDI ;)

Opublikowano

Fajne autko, faktycznie rozrząd drogi zawsze mogłeś kupić rx8 i problem rozrządu by nie istniał koleżanka ma rx8 i jest odpukać zadowolona :) ale nie będę robił OT, opisze ją w osobnym temacie :)

Tak czy inaczej autko fajne ale życzę powodzenia w poszukiwaniu AUDI ;)

ta... RX8 i Mazda 6 maja wiele wspolnego ze soba :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a i jeszcze z A4 to wogole . Pomiajac fakt ze silnik Wankla jest paliwo zerny jak jasna cholera (mimo pojemnosci 1.3 ) jezdzi od 6- 7 tys obrotow :naughty: , nie brzmi jakos bajecznie, i nie naprawisz go u kazdego mechanika - ASO albo zaklad ktory sie wtym specjalizuje .

p.s. nie wiem jak z zywotnoscia tego silnika w Mazdzie . Ogolnie mowi sie ze bezawaryjny ...ale do jakiego przebiegu , zreszta... w takim aucie zrobic 200-250 tys to sztuka - to nie diesel :wink4:

Opublikowano

Fajne autko, faktycznie rozrząd drogi zawsze mogłeś kupić rx8 i problem rozrządu by nie istniał koleżanka ma rx8 i jest odpukać zadowolona :) ale nie będę robił OT, opisze ją w osobnym temacie :)

Tak czy inaczej autko fajne ale życzę powodzenia w poszukiwaniu AUDI ;)

ta... RX8 i Mazda 6 maja wiele wspolnego ze soba :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a i jeszcze z A4 to wogole . Pomiajac fakt ze silnik Wankla jest paliwo zerny jak jasna cholera (mimo pojemnosci 1.3 ) jezdzi od 6- 7 tys obrotow :naughty: , nie brzmi jakos bajecznie, i nie naprawisz go u kazdego mechanika - ASO albo zaklad ktory sie wtym specjalizuje .

p.s. nie wiem jak z zywotnoscia tego silnika w Mazdzie . Ogolnie mowi sie ze bezawaryjny ...ale do jakiego przebiegu , zreszta... w takim aucie zrobic 200-250 tys to sztuka - to nie diesel :wink4:

Przede wszystkim to rx kręci się do 8,5 - 9,5 chociaz obrotomierz ma 9 i 10 w zależności od typu silnika, wankiel paliwożerny po trochu tak a 1.3 to tak poniekąd 2.6 zależy jeszcze ilu rotorowy :cool1:, brzmi inaczej, Naprawisz go w minimum 2 ASO - konkretnych a w Kobyłce jest specjalista od RX i Wankla :kox: więc luz, ponadto zero problemów z autem i ku mojemu zaskoczeniu zawieszenie bajka jak na nasze polskie drogi sprawuje się rewelacja. Ale nie róby OT, założę nowy temat to przedyskutujemy sprawę :naughty:

Opublikowano

oby ten rx8 sie nie popsuł bo czesci są drozsze niz do S klasy merasia :evil:

świece 1000zł

cewki zapłonowe 2400zł bardzo czesto mylone ze jedna kosztuje 600zł bo jest zle opisane

reszta nie podaje bo kosmos

ale rx8 to fajna zabawka fajnie baczki kręci i ten silnik :kox:

Opublikowano

oby ten rx8 sie nie popsuł bo czesci są drozsze niz do S klasy merasia :evil:

świece 1000zł

cewki zapłonowe 2400zł bardzo czesto mylone ze jedna kosztuje 600zł bo jest zle opisane

reszta nie podaje bo kosmos

ale rx8 to fajna zabawka fajnie baczki kręci i ten silnik :kox:

świece 1000 zł???? :rolleyes: niestety....pudło, pomyłka o jakie 400 - 500 zł w dół,

jak w każdej marce wszystko się da za niższą kasę i ORI, trzeba tylko wiedzieć gdzie :)

ogólnie jedyne co jest upierdliwe to to że bierze sporo oleju - norma niestety,

natomiast to co się naczytałem w pseudo gazetkach to żenada,

ludzie nie znają RX-ów i piszą totalne bzdury

Pozdrawiam

Opublikowano

oby ten rx8 sie nie popsuł bo czesci są drozsze niz do S klasy merasia :evil:

świece 1000zł

cewki zapłonowe 2400zł bardzo czesto mylone ze jedna kosztuje 600zł bo jest zle opisane

reszta nie podaje bo kosmos

ale rx8 to fajna zabawka fajnie baczki kręci i ten silnik :kox:

świece 1000 zł???? :rolleyes: niestety....pudło, pomyłka o jakie 400 - 500 zł w dół,

jak w każdej marce wszystko się da za niższą kasę i ORI, trzeba tylko wiedzieć gdzie :)

ogólnie jedyne co jest upierdliwe to to że bierze sporo oleju - norma niestety,

natomiast to co się naczytałem w pseudo gazetkach to żenada,

ludzie nie znają RX-ów i piszą totalne bzdury

Pozdrawiam

cena za swiece w aso gdzie indziej zdecydowanie taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:37_________________________________________________ja nie czytam gazet

ja pracuje w aso mazdy :cool1:

Opublikowano

no to pięknie :kox:

to może załatwisz mi taniej olej Dexelia dla koleżanki w przystępnej cenie :cool1:

co do cen jak wiadomo w ASO zawsze jest drożej,

natomiast ludzi którzy mają bardzo dobre części i taniej na szczęście też trochę jest :)

a swoją drogą jak się zachowa podstawowe zasady użytkowania Wankla i dba o silnik to nie ma z nim kłopotów :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.