Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana z A4 na M6.


SKIBA29

Rekomendowane odpowiedzi

SKIBA29 już kilka razy spotkałem się z Twoim negatywnymi opiniami o mazdzie

nie zamartwiaj sie tak bardzo, minie pól roku i mozesz spokojnie sprzedać tą mazde bez kombinaji alpejskich i wrócić do wymarzonego :audi::a4fan:

odnośnie nazwy tematu "zmiana z A4 na M6" juz myślałem ze ktos z tego forum przesiadł się do konkretnej furki, bawarii a tu zoonk :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, faktycznie rozrząd drogi zawsze mogłeś kupić rx8 i problem rozrządu by nie istniał koleżanka ma rx8 i jest odpukać zadowolona :) ale nie będę robił OT, opisze ją w osobnym temacie :)

Tak czy inaczej autko fajne ale życzę powodzenia w poszukiwaniu AUDI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, faktycznie rozrząd drogi zawsze mogłeś kupić rx8 i problem rozrządu by nie istniał koleżanka ma rx8 i jest odpukać zadowolona :) ale nie będę robił OT, opisze ją w osobnym temacie :)

Tak czy inaczej autko fajne ale życzę powodzenia w poszukiwaniu AUDI ;)

ta... RX8 i Mazda 6 maja wiele wspolnego ze soba :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a i jeszcze z A4 to wogole . Pomiajac fakt ze silnik Wankla jest paliwo zerny jak jasna cholera (mimo pojemnosci 1.3 ) jezdzi od 6- 7 tys obrotow :naughty: , nie brzmi jakos bajecznie, i nie naprawisz go u kazdego mechanika - ASO albo zaklad ktory sie wtym specjalizuje .

p.s. nie wiem jak z zywotnoscia tego silnika w Mazdzie . Ogolnie mowi sie ze bezawaryjny ...ale do jakiego przebiegu , zreszta... w takim aucie zrobic 200-250 tys to sztuka - to nie diesel :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, faktycznie rozrząd drogi zawsze mogłeś kupić rx8 i problem rozrządu by nie istniał koleżanka ma rx8 i jest odpukać zadowolona :) ale nie będę robił OT, opisze ją w osobnym temacie :)

Tak czy inaczej autko fajne ale życzę powodzenia w poszukiwaniu AUDI ;)

ta... RX8 i Mazda 6 maja wiele wspolnego ze soba :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a i jeszcze z A4 to wogole . Pomiajac fakt ze silnik Wankla jest paliwo zerny jak jasna cholera (mimo pojemnosci 1.3 ) jezdzi od 6- 7 tys obrotow :naughty: , nie brzmi jakos bajecznie, i nie naprawisz go u kazdego mechanika - ASO albo zaklad ktory sie wtym specjalizuje .

p.s. nie wiem jak z zywotnoscia tego silnika w Mazdzie . Ogolnie mowi sie ze bezawaryjny ...ale do jakiego przebiegu , zreszta... w takim aucie zrobic 200-250 tys to sztuka - to nie diesel :wink4:

Przede wszystkim to rx kręci się do 8,5 - 9,5 chociaz obrotomierz ma 9 i 10 w zależności od typu silnika, wankiel paliwożerny po trochu tak a 1.3 to tak poniekąd 2.6 zależy jeszcze ilu rotorowy :cool1:, brzmi inaczej, Naprawisz go w minimum 2 ASO - konkretnych a w Kobyłce jest specjalista od RX i Wankla :kox: więc luz, ponadto zero problemów z autem i ku mojemu zaskoczeniu zawieszenie bajka jak na nasze polskie drogi sprawuje się rewelacja. Ale nie róby OT, założę nowy temat to przedyskutujemy sprawę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby ten rx8 sie nie popsuł bo czesci są drozsze niz do S klasy merasia :evil:

świece 1000zł

cewki zapłonowe 2400zł bardzo czesto mylone ze jedna kosztuje 600zł bo jest zle opisane

reszta nie podaje bo kosmos

ale rx8 to fajna zabawka fajnie baczki kręci i ten silnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby ten rx8 sie nie popsuł bo czesci są drozsze niz do S klasy merasia :evil:

świece 1000zł

cewki zapłonowe 2400zł bardzo czesto mylone ze jedna kosztuje 600zł bo jest zle opisane

reszta nie podaje bo kosmos

ale rx8 to fajna zabawka fajnie baczki kręci i ten silnik :kox:

świece 1000 zł???? :rolleyes: niestety....pudło, pomyłka o jakie 400 - 500 zł w dół,

jak w każdej marce wszystko się da za niższą kasę i ORI, trzeba tylko wiedzieć gdzie :)

ogólnie jedyne co jest upierdliwe to to że bierze sporo oleju - norma niestety,

natomiast to co się naczytałem w pseudo gazetkach to żenada,

ludzie nie znają RX-ów i piszą totalne bzdury

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby ten rx8 sie nie popsuł bo czesci są drozsze niz do S klasy merasia :evil:

świece 1000zł

cewki zapłonowe 2400zł bardzo czesto mylone ze jedna kosztuje 600zł bo jest zle opisane

reszta nie podaje bo kosmos

ale rx8 to fajna zabawka fajnie baczki kręci i ten silnik :kox:

świece 1000 zł???? :rolleyes: niestety....pudło, pomyłka o jakie 400 - 500 zł w dół,

jak w każdej marce wszystko się da za niższą kasę i ORI, trzeba tylko wiedzieć gdzie :)

ogólnie jedyne co jest upierdliwe to to że bierze sporo oleju - norma niestety,

natomiast to co się naczytałem w pseudo gazetkach to żenada,

ludzie nie znają RX-ów i piszą totalne bzdury

Pozdrawiam

cena za swiece w aso gdzie indziej zdecydowanie taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:37_________________________________________________ja nie czytam gazet

ja pracuje w aso mazdy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie :kox:

to może załatwisz mi taniej olej Dexelia dla koleżanki w przystępnej cenie :cool1:

co do cen jak wiadomo w ASO zawsze jest drożej,

natomiast ludzi którzy mają bardzo dobre części i taniej na szczęście też trochę jest :)

a swoją drogą jak się zachowa podstawowe zasady użytkowania Wankla i dba o silnik to nie ma z nim kłopotów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...