Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Czy są takie klocki z czujnikiem?


lukipuki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj odwiedził sklep Inter Cars na 11 listopada w celu zakupu klocków do mojej fury. Chciałem kupić Ferodo DS Performance, ale miły Pan mi powiedział po kilku minutowym sprawdzaniu, że i owszem są takie klocki do mojej A4 ale bez czujnika…a ja mam hamulce z czujnikami. Teraz mam pytanie czy są takie klocki z czujnikami a jak tak to jaki maja numer katalogowy?

Z góry dziękuję za odpowiedz

Pozdrawiam

Łukasz M

Ps. moje A4 Avant jest z 2000r. 1,9 TDI oznaczenie silnika to AHU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zaciski ATE i tarczę 288mm to oznaczenie klocków Ferrodo DS Performance to FDS1323 (numer ATE 13.0460-7110.2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zaciski ATE i tarczę 288mm to oznaczenie klocków Ferrodo DS Performance to FDS1323 (numer ATE 13.0460-7110.2)

Kolega ma tarcze V280, zacisk Lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zaciski ATE i tarczę 288mm to oznaczenie klocków Ferrodo DS Performance to FDS1323 (numer ATE 13.0460-7110.2)

Kolega ma tarcze V280, zacisk Lucas

To nie ma do nich DS`ów. Może kupić ATE 13.0460-2837.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam z przodu mam zaciski Lucas …szkoda, że nie ma do nich ty DS.-ów i musiałem kupić Ferodo Premium(z czujnikami). Ale teraz mam pytanie czy zmieniając wielkość tarcz na 288mm i pozostawiając te same zaciski to te klocki FDS1323 podejdą wtedy czy trzeba też zacisk zmieniać na ATE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, że jak już zmieniałbym zacisk i jarzmo to wtedy mógłbym pomyśleć o większych tarczach powiedzmy 312mm, ale to się wiąże z wyminą felg aluminiowych na większe, bo mam 15……wiec trochę za dużo kasy na to by poszło. Wiec chyba zainwestuje w jakieś dobre tarcze i klocki podobne specyfika do DS-ów. A czy EBC green Staff to porównywalne klocki z Ds-ami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, że jak już zmieniałbym zacisk i jarzmo to wtedy mógłbym pomyśleć o większych tarczach powiedzmy 312mm, ale to się wiąże z wyminą felg aluminiowych na większe, bo mam 15……wiec trochę za dużo kasy na to by poszło. Wiec chyba zainwestuje w jakieś dobre tarcze i klocki podobne specyfika do DS-ów. A czy EBC green Staff to porównywalne klocki z Ds-ami?

To już lepiej zainwestuj w zaciski ATE z jarzmami pod tarcze 288mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahu z 2000r?? :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:11_________________________________________________nie mówcie że jeszcze wtedy takie motory produkowali[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:12_________________________________________________może masz ahh 90ps i masz system ate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahu z 2000r?? :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:11_________________________________________________nie mówcie że jeszcze wtedy takie motory produkowali[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:12_________________________________________________może masz ahh 90ps i masz system ate

do 2001 :gwizdanie:.. według katalogu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie to też bardzo zdziwiło, że Niemcy jeszcze wkładali w tym roku taki silnik, ale przynajmniej wyposażenie dali lepsze.(10 poduszek, klimatronik, podgrzewane siedzenie i kierownica, mała nawigacja, elektrycznie szyby, osiem głośników itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...