Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Carbonowa maska do A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie, czy orientujecie się kto poza www.ag-tuning.pl zrobi mi w kraju maske z carbonu??

O razu powiem, że w AG-tuning krzyczą 2200 zeta

http://www.ag-tuning.pl/image.php?url=cars/c56_02.jpg[br]Dopisany: 14 Maj 2007, 18:10 _________________________________________________spokonie, nie wszyscy na raz :tongue::bicz:

Opublikowano

Poziek moze jakbysmy pojechali hurtowo to by bylo taniej :grin:

Opublikowano
  • Autor

To co robimy group buya ?? Lukas jesteś chętny??

KTO JEST ZAINTERESOWANY MASKĄ Z CARBONU ?? :quattro::a4fan::audi:

  • 1 rok później...
Opublikowano

JORG-Composite Napisz ile by kosztowała maska do B7.

Opublikowano
  • Autor

nadal chcecie maskę z carbonu panowie??

do B6 tak tylko kwestia ceny...

ja kupiłem specjalnie maskę do B6 i lezy i czeka aż się zrobi z niej formę

Opublikowano

Hmm ciekawy pomysł :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

przy ilości wiecej niż jedna sztuka jestem w stanie określić sie na poziomie 1500-1600zł

Opublikowano

Ja skorzystam z uslug kolegi :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Czy masz jakies zdjecia swojej pracy? Jak taka maska twojej produkcji by wygladala?

Opublikowano

hmm :) chce zobaczyć jak to wygląda :)

bo moze ja tez bym chciął taka fajna :)

Opublikowano

Panowie, na Ebay'u jest masek w brud, do B7 nawet tylna klapa jest pod europejską rejestrację. Koszta ok 500 $ + fraht.

Opublikowano
  • Autor

Panowie, na Ebay'u jest masek w brud, do B7 nawet tylna klapa jest pod europejską rejestrację. Koszta ok 500 $ + fraht.

nie widziałem na ebayu maski carbon do b6....był group buy na audizine po 650$

więc nadal oferta 1500-1600 zeta jest bardzo dobra

kwestia ceny

i tego jakiej to będzie jakości i jak będzie faktycznie wyglądała

czekamy na chętnych i na fotki

w sumie chętni powinni pojawic się jak tylko pokażą się zdjęcia

JORG-Composite zapodaj fotki maski jaka zrobiłeś...bez względu jakie auto tylko jak ten carbon faktycznie wygląda :wink4:

Opublikowano

Coś za coś, quality albo (...) jedynie grupowy zakup wchodzi, dolar raczej stoi nisko. Poczekaj, mam chyba namiar na firmę co karbony robi w Polsce, byli w TVN Turbo, Polak potrafi, może coś takiego by też zrobili.

http://www.carbondesign.pl/

Opublikowano
  • Autor

Coś za coś, quality albo (...) jedynie grupowy zakup wchodzi, dolar raczej stoi nisko. Poczekaj, mam chyba namiar na firmę co karbony robi w Polsce, byli w TVN Turbo, Polak potrafi, może coś takiego by też zrobili.

http://www.carbondesign.pl/

dzwoniłem 4 miech temu

maska 3,5 kafla

Opublikowano

Upps chyba z pieca spadli na głowę :) Polak potrafi przegiąć pałę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.