Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po zmianie kół na zimowe ( z 17'' na 15'' ) nie stuka aż tak mocno prawie w ogóle , podjechałem do znajomego mechanika zaczął mi sprawdzać i mówi ze tak na 80% jest wybity prawy banan. Na samej główce tam gdzie gumka to aż takich luzów nie ma, ale po drugiej stronie rusza sie jak szalony... Chyba poczekam do wiosny bo teraz mi prawie w ogole nie stuka przy tych zimowych felgach 15''

, co za teoria :shocked: zmień od razu

święta racja bo potem to całość będziesz musiał wymienić jak roztłucze resztę wahaczy

Opublikowano

okazało się że luz był ale na metalowej tulejce która jest w zwrotnicy :)

Opublikowano

Chodzi o to żeby wahacz zamontować i nie dokręcać od razu śrub na maksa (chodzi tu o śruby mocujące wahacz a nie koło :cool1:). Dopiero jak postawi auto na kołach, pobuja trochę przodem to wtedy powinien dokręcić śruby już na full.

A mam pytanko jak mechanik tak nie skrecił to jaki bedzie to miało wpływ na zawieszenie
Opublikowano

To pójdą ci szybciutko tuleje metalowo-gumowe :wallbash:

Opublikowano

To pójdą ci szybciutko tuleje metalowo-gumowe :wallbash:

nie da sie wymienic samych tuleji
Opublikowano

podobno można dać do regeneracji ale ja osobiście bym nie ryzykował. :kwasny:

Opublikowano

nie jak sie nie da to nie ma co kombinowac

Opublikowano

Odświeżam temat i podpinam się z moim problemem. U mnie puka coś z prawej strony jak wchodze w ciasny prawy zakręt. Puknie mocno i jeden raz. Końcówki drążków kierowniczych zmienione 2 miesiące temu, 4 dolne wahacze Meyle mają 20kkm ale za to górne to jakieś podróby ale luzów nie ma. Na dziurach i w spokojnych zakrętach nic nie puka. Co to możebyć???

Opublikowano

Ja taksamo się podepnę i mam takie pytanko mianowicie wymieniłem poduszkę pod silnikiem jakieś niecałe 1000 km temu bo mi pukała mechanik wymieniał i niebyło mnie przy wymianie a dzisiaj sobie jadę a tu dalej zaczęło coś pukać w tym samym miejscu i takie same objawy jak przedtem czyli podczas zmiany biegów i jak ruszam to właśnie puka i czy jest możliwe że znowu poduszka sie wysypała czy to mechanik wcisnął mi jakiś shit ? :angry: Ale jak mówię po wymianie przez ten czas była cisza.

Opublikowano

ja mialem podobny problem u mnie to był wahacz.. na szczeście juz wymieniony komplet. Teraz nie ma żadnych stuków puków.. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.