Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uh, a liczyles na wiecej co? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

uh, a liczyles na wiecej co? :rolleyes:

Nie da się więcej. :tongue4:

Opublikowano

jestem ciekaw jakbys pojechal z 2.0T po programie :cool1:

Opublikowano

Dla skrzyni lepiej ze nie ma wiecej ;)

Jaki boost ?

Opublikowano

tyle konia z 1,8T?? ja pierd..... :oklaski: :oklaski: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Boost 1.1 Bara

Ogólnie Witek mógł mi zrobić wykres 300KM ale to były by tylko papierowe konie. :wink4: Jeden osobnik od nas z forum już takie miał. :gwizdanie:

Opublikowano

Ogólnie Witek mógł mi zrobić wykres 300KM ale to były by tylko papierowe konie. :wink4: Jeden osobnik od nas z forum już takie miał. :gwizdanie:

Bylo robic...moglbys sie chwalic papierkiem :decayed::wink4:

Graty...kreski mowia, ze milo musi jezdzic :)

Opublikowano

Ładnie wyszło :wink4:

Opublikowano

Po dzisiejszej wizycie u Witka. Korekta programu. :rolleyes:

img048yv.jpg

To wszystko co da się wycisnąć z tej turbiny. Koniec projektu moc. :hi:

Ku.wa Thomas :wallbash: :wallbash:

Czego mi nie przypomniałeś :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie Witek mógł mi zrobić wykres 300KM ale to były by tylko papierowe konie. :wink4: Jeden osobnik od nas z forum już takie miał. :gwizdanie:

Bylo robic...moglbys sie chwalic papierkiem :decayed::wink4:

Taaa... od razu powiedziałem, że nie chce.

Opublikowano

Po dzisiejszej wizycie u Witka. Korekta programu. :rolleyes:

img048yv.jpg

To wszystko co da się wycisnąć z tej turbiny. Koniec projektu moc. :hi:

Podjedź na MAHE :naughty: :naughty:

W USA chłopaki dmuchają po 1,3 bara (tak jak było u mnie) nawet po 1,4 bez stuków, są nawet logi na audizine, więc ja nie wiem czemu więcej nie dmuchacie i skąd zawsze Rogalowi stuka na wysokim booście :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Podjedź na MAHE :naughty: :naughty:

Szczerze, to nie chce mi się już dalej dłubać tego silnika. Teraz jest optymalnie. Być może jeszcze w tym roku zmienię auto jak będzie mi mało.

Opublikowano

Teraz jest optymalnie

1,1 bara to nie optymalnie dla tego turbo, przewal trochę Audizine i poprzeglądaj logi chłopaków.

Opublikowano
  • Autor

Teraz jest optymalnie

1,1 bara to nie optymalnie dla tego turbo, przewal trochę Audizine i poprzeglądaj logi chłopaków.

Tak, audizine i te ich sryliony AWHP... :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek, nagraj jakies filmiki 0-100, 0-160, 100-200 - zobaczymy i policzymy jak to jedzie :naughty: w porownaniu np. do Qriego.

Jak ja ogarne auto, to zrobie to samo.

Opublikowano
  • Autor

Mogę nagrać, ale czas 0-100 nie będzie rewelacyjny, bo nie mam Launch Control. Postaram się coś skleić w piątek jak będę jechał na autobahnie do Amsterdamu. :good:

Ku.wa Thomas :wallbash: :wallbash:

Czego mi nie przypomniałeś :disgust:

Myślałem, że pamiętasz. :)

Opublikowano

Mogę nagrać, ale czas 0-100 nie będzie rewelacyjny, bo nie mam Launch Control. Postaram się coś skleić w piątek jak będę jechał na autobahnie do Amsterdamu. :good:

Czekamy :)

Opublikowano

mnie w sumie bardziej interesuje np. 60-200 niz 0-100, takich mozesz kilka nagrac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mnie w sumie bardziej interesuje np. 60-200 niz 0-100, takich mozesz kilka nagrac :wink4:

W sumie to mnie też mało obchodzi czas od 0-100. Ten samochód to typowy dupowóz z zapasem mocy, dlatego jest tiptronic. Następny też pewnie będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.