Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarny mat czy połysk?

. 5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. .

    • Czarny Połysk
    • Tylko polerka
    • Czarny połysk z chromowaną obwódką
    • .
    • .
      0

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to dodam ze te felgi sa na sprzedaz bo Kacper szykuje cos nowego na przyszly sezon :gwizdanie:

Opublikowano

Z tego Leona niestety nie podejdą - inny rozstaw. A poza tym już mam fele ...

Opublikowano
Z tego Leona niestety nie podejdą - inny rozstaw

takie felgi maja podwojny rozstaw 5x100 i 5x112 :wink4:

Opublikowano

Głos oddany i moje zdanie się nie zmieniło... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

już nie wiem :mysli: jak dla mnie na polu bitwy zostały tylko te 3 co są w ankiecie :mysli:

Opublikowano

ale w ankiecie nie ma PINK ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

bądźmy dorośli :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Czerń - felga stanie się byczym kapslem w dodatku nie pasującym pod kolor auta

Cuda wianki z lipem - nie ten typ felgi do takiego malowania

Tak jak jest..jest dobrze. :wink4:

Opublikowano
Tak jak jest..jest dobrze.

amen :good:

Opublikowano

bądźmy dorośli :gwizdanie: :decayed:

Nie bój się różu :naughty: Jest jeden niebieski Golfik IV na różowych prosiakach i wygląda naprawdę :kox: Jakbym miał ten kolor (eSowy niebieski) to też bym różowe fele zrobił :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ragga Ty to potrafisz zaargumentować :polew:

Czyli tylko polerką? :mysli: a jak by czarny pasek puścić na polerowanej feldze? :mysli:

Michał co o tym myślisz? :decayed:

Dibo ja nie mam pelican blue więc odpada :kox:

Opublikowano

a tak wygladaja biale

800502479

Opublikowano

łoooo :drool: :sex: rewelka

Opublikowano

łoooo :drool: :sex: rewelka

rewelka ale nie do Somesowego bolidu :no:

bo do czego ten biały pasuje? :mysli:

a jak by czarny pasek puścić na polerowanej feldze? :mysli:

taki zabieg optycznie zmniejszy felgę...

ps mówiłem że z VT koniec :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

może i fajny ten biały ale do czarnego, białego lub czerwonego wozu :wink4:

chyba zostanie jednak przy polerce.. choć chodzi mi po głowie jakaś innowacja :mysli:

Opublikowano

może i fajny ten biały ale do czarnego, białego lub czerwonego wozu :wink4:

chyba zostanie jednak przy polerce.. choć chodzi mi po głowie jakaś innowacja :mysli:

No to maluj na czary połysk z może srebrnym paskiem.

I zakmnij ten wątek, bo zaraz Cie namówią, żeby wrócić do seryjnych 15' :decayed:

Opublikowano

choć chodzi mi po głowie jakaś innowacja :mysli:

Poobcinaj po jednym ramieniu na każdej feldze :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

te to będą zimówki - ja tu już kombinuje jak 20' wcisnąć :kox:

Opublikowano

te to będą zimówki - ja tu już kombinuje jak 20' wcisnąć :kox:

19 to już przerost formy nad treścią :wink4:

Opublikowano

może i fajny ten biały ale do czarnego, białego lub czerwonego wozu :wink4:

chyba zostanie jednak przy polerce.. choć chodzi mi po głowie jakaś innowacja :mysli:

No to maluj na czary połysk z może srebrnym paskiem.

Ja jestem tego samego zdania. Czarny połysk widzę od samego początku tej ankiety i do tego ewentualnie pasek... :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.