Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wycieraczka w avancie wariuje


stelo

Rekomendowane odpowiedzi

witam moj problem polega na tym iz dzis wlaczam tylnia wycieraczke a ona chodzi dluzej niz zawsze i zatrzymuje sie w roznych pozycjach(na srodku szyby np)mimo ze ja wylaczam to jeszcze chwile chodzi i dopiero staje co moglo zwariowac i dlaczego[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 20:25_________________________________________________dzis zauwazylem ze jak tylko przekrece kluczyk w stacyjce to wycieraczka tylnia pracuje nawet gdy na manetce jest wylaczona to nikt tak nie mial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo ale zauważyłem że jak otworze klape wszystko wraca do normy więc pewnie kable się połamały na łączeniu karoserii i klapy po której stronie są od wycieraczki po prawej czy lewej bo nie wiem którą gume ciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis już drugi wątek z tym samym tematem czytam... Użyjcie szukajki a znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania. :good::szukaj:

Tak na szybko znalazłem te wątki:

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_naprawa_tylniej_wycieraczki_avant-t4698.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzystaja z okazji podepne sie pod watek. Posiadam avanta b6 i moj problem polega na tym, ze jak wlacze w manetce tylnia wycieraczke to nie dziala zaczne spryskiwac i jak przestane zaczyna chodzic wycieraczka. W trakcie spryskiwania nie chodzi a powinna dopiero jak przestane. Jak wylacze i wlacze wycieraczke to znowu nie chodzi musze uruchomic spryskiwacz to zaczyna chodzic. Tak ze 2-4 razy a pozniej juz wcale nie chodzi nawet spryskiwacz nie pomaga. Moze ktos juz sie spotkal z takim problemem i moglby mi doradzic co zrobic. Czy vag pokaze co mu dolega??[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:12_________________________________________________Teraz bylem na dole w aucie i wcale juz nie dziala. Chyba padl silniczek.[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:23_________________________________________________Sam juz nie wiem raz ta wycieraczka dziala jak koncze spryskiwac szybe raz nie. Czy ktos moze doradzic od czego zaczac? Czy moze odrazu podjechac do elektryka z taka sprawa?? Wszystkiego najlepszego w nowym 2011 roku!![br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________Z tego co wyczytalem w sieci to trzeba wylutowac tyrystor i wlutowac jakis zamiennik min 4 Ampery (tylko trzeba pamietac, ze ten zamiennik posiada odwrotny opis wyprowadzen, trzeba wlutowac o 180 stopni odwrotnie - mowa o zamienniku TIC 116, TIC 126). Czy juz ktos to robil?? Podobno wycieraczki wtedy ozywiaja.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:27_________________________________________________Wycieraczka mowa o tylniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...