Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] wytarte przyciski i plastik


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, mam pytanko czy u Was przełaczniki od szyb tez sie wycierają? Bo u mnie cholercia już sie czerń starła i wychodzi biały materiał.....tragicznie to wygląda. Mam pytanko ten plastik w którym sa przełaczniki od elektycznych szyb jaki ma numer w etce? Wymienił bym go z miłą chęcią bo jest porysowany i tez zaczyna się "łuszczyć" a przy okazji jeśli byście podali numer tych przycisków od szyb byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w wawce już mamy ten zabieg za sobą :) rezaliśmy razem z Adamoo i Bieniem - nowe plastiki wyglądają zajefanie - także rób koniecznie - za przyciski do 4 szybek Adaś płacił coś koło 140 zeta - plastiki były po 27 zeta strona pasażera pstryczek 32 złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu heheh ma sie rozumiec ze wszytsko ORI z ASO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ori :) raz z ASO a raz nie ale zawsze ori :) no może poza ICkiem :tongue: :tongue: :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerń się ściera ??? :shocked:

a mógłbyś zrobić zdjęcia ?

juz byl taki temat kiedys o wycierajacych sie przyciskach w B6 i zdjecia tez byly o ile pamietam to chodzilo o przełącznik swiatel :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy zdaje się chodziło o to, że biała farba się wyciera (napisy, paski)

A tu wyczytałem, że tak jakby "plastyk" się wycierał kompletnie :shocked:

To mnie zadziwiło właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w B6 wszystkie przyciski pokryte sa taką gumo-plastikiem - wszystko dla lepszego wrażenia przy dotykaniu. Niestety po pewnym czasie guma zaczyna odchodzić na najbardziej używanych przełącznikach. Ja po 6 latach mam ten problem na przyciskach od szyb i włączniku świateł.

Też musze wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witamy wKlubie Cuber :afro: ja tez mam do wymiany same przelaczniki od szyb i swiatelek :rolleyes: Chyba tyllko u Prezesa jest ok ale ten to jezdzi w rekawiczkach :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, ale glownie od swiatel bo babsztyl z dlugimi pazdziorami jezdzil i pozdrapywal :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...