Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak i czym poprawić chłodzenie peceta??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ok jutro z nim cos powalcze :gwizdanie: Cały ten problem pojawił sie od czasu tych upałów wakacyjnych, komp robił prace studyjne w sumie prawie 24 na dobe chodził i od tatej pory robi sobie jaja codziennie :wallbash:

Opublikowano

No to widzisz teraz to tylko zaopatrz sie w nową paste na procek i ten radiator przeczyść jak zawalony kurzem.

Opublikowano
  • Autor

No to widzisz teraz to tylko zaopatrz sie w nową paste na procek i ten radiator przeczyść jak zawalony kurzem.

Dzięki :notworthy:

Oby to pomogło, bo juz w głowie zrodził sie plan B zrobic nowego peceta :gwizdanie:

Opublikowano

Innej możliwosći niż Pasta lub zawalony radiator no nie ma poprostu heh. aa no chyba że nie działający jeszcze wentylator hehe :wink4:

Opublikowano

ostatnio w TVN TURBO pokazywali chłodzenie kompa wodą podobno bardzo wydajny gadget :good:

Opublikowano

ostatnio w TVN TURBO pokazywali chłodzenie kompa wodą podobno bardzo wydajny gadget :good:

tak sie sklada, ze robie takie zestawy na co dzien.

Opublikowano

ostatnio w TVN TURBO pokazywali chłodzenie kompa wodą podobno bardzo wydajny gadget :good:

tak sie sklada, ze robie takie zestawy na co dzien.

jest możliwość że rurka pęknie i peceta z dymem puści ? :cool1:
Opublikowano

oczywiscie, ze tak :tongue4: - najlepiej chlodzi ale straty moga byc wielkie :gwizdanie:

ps. nie mam S4 lub RS4 to moze tym sie pochwale :tongue4:

ponad 2 lata temu jak skladalem swojego potwora :kox: tez sie zastanawialem jakie chodzenie wybrac :mysli:

i wybralem obudowe Antec Gamer 1200 bo nie chcialem byc w plecy w razie co :wink4:

a wtedy taki zestaw w PL kosztowal ponad 10000zl :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48965.msg1941637#msg1941637

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48965.2940

Dodam, ze mialem / mam Ati ktore sa bardziej podatne na grzanie niz Geforce.

a dzieki tej obudowie nie mam kompletnie problemu z temp.

Antec Gamer 1200 wiatraki :

przód: 3 x 120 x 120 mm

góra: 1 x 200 x 200 mm

tył: 2 x 120 x 120 mm + zalozylem jeszcze dodatkowy z boku 12cm = 7 wiatrakow wiec temp. pokojowa :decayed: )

http://www.ceneo.pl/1724124

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 11:21_________________________________________________

ostatnio w TVN TURBO pokazywali chłodzenie kompa wodą podobno bardzo wydajny gadget :good:

to juz od 3 lat jest na rynku dostepne :gwizdanie:

Opublikowano

w TVN widać są sto lat za bambusami,pokazywali to jako nowość :polew:

Opublikowano

ostatnio w TVN TURBO pokazywali chłodzenie kompa wodą podobno bardzo wydajny gadget :good:

tak sie sklada, ze robie takie zestawy na co dzien.

jest możliwość że rurka pęknie i peceta z dymem puści ? :cool1:

Jesli wszystko zrobisz fachowo - nie ma takiej możliowsci. bloki wodne, rurki, chlodnica - musza byc najwyzszej klasy. oczywiscie jesli zastosujesz nagrzewnice od auta zamiast dedykowanej chlodnicy do WC (nagrzewnice od kadetów robią furorę), jakas pompke z akwarium i nalejesz petrygo - ryzyko upustu jest spore. ale na dedykowanych czesciach - nie ma prawa sie nic stac. poza tym - płynu do chlodzenia WC nie przewodza pradu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.