Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Rasowe brzmienie:)


hideen22

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)mam niunie 2.8 quattro i chce żeby chodziła tak ostro :evil:wiadomo niemato buczec jak wieśniak tylko przy dodawaniu gazu ma byc jak w r8 hehe marzenie no nie??:) :polew:ale moze prawie co poradzicie??całośc wymieniać??czy usunąc kat i inny tłumik końcowy??no i czy jak usune kat to komputer niezwariuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytnij końcowy tłumik i wstaw coś takiego :

http://www.allegro.pl/item787178795_tłumik_sportowy_ulter_homologacja_gwar_24_mies.html

Ja mam taki w swojej a niedawno wstawiałem koleżce do 2.4 efekt niesamowity i prosty montaż.

za***ista wieś :decayed:

Przecież to jest pierdząca trąbka w dodatku ohydnie wygląda :sick3:

Jak chcesz "rasowe brzmienie" to jedź do firmy gdzie spawają z kawsu i niech zrobią Ci ładny końcowy..powywalasz katy i wszystkie lechexy Twoje :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kraj to obyczaj. Podjedz do El-Tec pogadaj z Wojtkiem, będziesz wiedział co i jak.

Hideen22 - piszesz na kupe blachy Niunia, chcesz zmieniać wydech :)

Wiesz co przyszło mi do głowy, żebyś jej tylko nie pukał w chromowaną końcówkę :kox: :kox: :good: i sorki za dygresję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To właśnie dopiero była by WIEŚ jak byś tak zrobił, bo z tego była by jedna wielka brzękanina i był byś ładnych parę stów w plecy.

no faktycznie wies, zrobic porzadny wydech z kwasiaka....

czlowieku to nie forum calibry gdzie robimy dziurki w wydechu i jak najwieksze chromowane rury z tylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha stempel72 zieki naprawde hahhaa mam co pukac i napewno nibęde pukał w rure no ja rozumiem ze ktos ma takie marzenia tylko nieumie ich opisac i zwala to na innych rozumiem cie człowieku naprawde:) :polew: :polew: :polew:

no tak jedni mówia tak drudzy tak koozak i weś tu chłopie rozkmin heh

chciałem to sam zrobic...ale musze najpierw radu sięgnac u specjalisty;)tak będzie najlepiej[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 16:05_________________________________________________Stempel a tak swoja drogą to taka 4.2 to bym posmigał:):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym zestawie?

http://cgi.ebay.pl/Sportauspuff-Edelstahl-Duplex-ESD-Audi-A4-8E-B6-1-6-2-0_W0QQitemZ370348683666QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item563a807192

Moje autko to a4 b6 2.0 96kw - zastanawiam się czy będzie dawać to brzmienie o które się rozchodzi i ma dwa tłumiki końcowe co nie jest spotykane w moim modelu, a super wygląda i wiem że oczywiście założenie tego będzie wiązało się z wymianą dolnej części zderzaka tylnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...