Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebuje pomocy w wyborze wzmacniacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odswieze ten temat, nie bede zakladac nowego, bo mam to samo pytanie :)

Jaki wzmacniacz byscie mi polecili pod ten sprzet:

- Pioneer DEH-55BT

- przód - Hertz DSK 130 80W + wygluszenie matami soudal + glosnik mocnowany na konstrukcji drzwi

- bede robic cos w bagazniku, opcja z kolem zapasowym mi sie podoba. ale nie wiem jakiego glosnika bym uzył ( tez mile bylo by propozycje )

A czego oczekuje...

nie jestem audiofilem!! nie jestem bogaty :P (tego sie trzymajmy ) chce,zeby to wszystko przyjemnie gralo, bass owszem ale

nie szukam czegos co by dudnilo tak,zeby mi audiczka skakala... a za jaka kase?? sam nie wiem 300-400?? zalezy od efektu jaki moglbym osiagnac...

Opublikowano

przy tej konfiguracji myślę że wystarczy wzmacniacz 2 kanałowy - suba polecam dobrać poprzez wyprawe do dobrego sklepu caraudio i przesłuchac kilka konstrukcji. Zwróć uwagę na relację mocy głośnika (suba) a wzmacniaczy.

Audison SRx 2S

uDimension Jr. 2-370

Ground Zero Hydrogen HA 2250X

Opublikowano

przy tej konfiguracji myślę że wystarczy wzmacniacz 2 kanałowy - suba polecam dobrać poprzez wyprawe do dobrego sklepu caraudio i przesłuchac kilka konstrukcji. Zwróć uwagę na relację mocy głośnika (suba) a wzmacniaczy.

Audison SRx 2S

uDimension Jr. 2-370

Ground Zero Hydrogen HA 2250X

nie ma jak konkrety :) ten wzmacniacz audisona moglby byc nie zly i cena fajna,

http://www.allegro.pl/item244777880_audison_srx2_super_cena_dealer_krakow.html

tylko myslalem,ze mozna by tez lekko wzmocnic przod... wiec potrzebowal bym cos przynajmniej 3 kanalowego. a tu wsrod audisonow ceny sa sporo wyzsze.

Opublikowano

No to zdecyduj się z tym przodem bo jak go ruszysz to nie małe koszty będą gdyż przejście z 13 na 16 wymaga założenia specjalnych paneli no i wygłuszenie drzwi by sie zdało. Oczywiście wzmacniacz 4 kanałowy (3 jest bez sensu) daje większe możliwości ale rozsądne konstrukcje są w cenie od ok. 1000zł. Pamiętaj też o kablach do wzmacniacza - dobre kosztują nie wspominając już o bardzo dobrych kablach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.