Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Uszkodzona turbina


petron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co sądzicie o regeneracji turbiny na jak długo to pomoże i gdzie można w Trójmieście to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro mi sie komp zamulil z 5 razy kasowalem ta odpowiedz tu masz namiary tak jak pisalem chlopaki sie znaja na reczy:D

http://www.turbo.cdi.pl/[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 19:53_________________________________________________W cholere samochód do nich podbija ...ja sie na poczatku przerazilem jak zobaczylem warsztat ale jak zobaczylem furki jakie przyjezdzaja to zmienilem zdanie...rok juz jezdze i nic sie nie dzieje pol roku gwarancji testy i podpinanie pod kompa...Polecam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak turbine będziesz miał zdemontowaną :cool1: bo im sie troche niechce , a jak się wezmą to pare pln cie skasują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może tą firme : Myszkier Auto-Sport czy ktoś u nich naprawił turbine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

Moze nie gdzie tylko na jakich częściach robią.

Szukaj firm co robią na częściach firmy MELETT. jedyna na świecie co ma zamainniki odpowiadające ori.

Jak Ci powiedzą ze robią na ori to uciekaj jak najdalej od takich krętaczy. Takie nie istnieją. Firmy co robią turbiny nie robią zestawów naprawczych do nich. Jedyna firma z Angli co robi na taśmach Garetta jest MELETT.

Ma katalogi i cały asortyment części. reszta to Chiński i Turecki złom co rozpada sie po roku.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrykbor dobrze pisze za demontaz biora 150zl wiec ak umiesz to sam to zrob zawsze troche hajsu w kieszeni... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbinę jutro sam zdejmę i chyba dam do naprawy koło Elbląga.

jak zawieziesz im z samego rana to możesz mieć szczęście i odbiór w ten sam dzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszkier Auto-Sport

bardzo solidna firma , robilem u niego turbine i smiga juz od tej pory 2 lata i 80 tys km, polecał mi ja rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt regeneracji lub na wymianę zregenerowane Turbo 800-1200 z gwarancją

Uwaga na czyszczenie turbin powinien to zrobić ktoś kto sie na tym zna a nie Pan Kazik który będzie czyścił Turbo naftą!!!

sam czyscilem turbiny i nie ma w tym nic az tak trudnego , :wink4: co innego regeneracja potrzebny jest sprzet specjalistyczny do wywazania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo już mam zdjęte jutro z rana jadę do Elbląga.Wałek jest ok tylko pokazuje na kompie przekroczenie doładowania.Gościu mówił że zrobi to na miejscu zobaczymy jak to będzie faktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Elblągu z turbiną zrobili mi na miejscu około 3 godzin im to zajęło.Koszta 550zł.W poniedziałek zakładam i podpinam pod kompa zobaczymy jak będzie śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek... i jak tam wrażenia z zakładu?

bo ja gdybym nie widział jak robią to za cholerę by im nie oddał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...