Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż mam problem z doładowaniem (skacze ciśnienie doładowania) Nie wiem od czego zacząć szukać przyczyny czy od kierownic czy od podciśnienia. Poza tym w grupie 010 Barometric Pressure moim zdaniem powinno być cały czas jednakowe a u mnie skacze ( jeśli się mylę to poprawcie mnie). I jeszcze jedno co mnie zastanawia. W BS w grupie 004 pomimo wysterowania na "za późny" - "za wczesny" kąt cały czas jest jednakowy. Chyba coś tu nie gra, tylko co?

Będę wdzięczny za każde podpowiedzi

BS:

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3461.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3462.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3463.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3464.html

Logi dynamiczne:

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3465.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3466.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3467.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3468.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3469.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3470.html

Logi statyczne:

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3471.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3472.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3473.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3474.html

http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3475.html[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 08:58_________________________________________________Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytania???

Opublikowano

kolegi, logi były robione na rozgrzanym silniku??

Opublikowano

termostat do wymiany

masz katalizator ?

Opublikowano

Skoki ciśnienia - kierownice w suszarce... no i oczywiście wygląda na zapchany katalizator;

powtórz logi po doprowadzeniu furmanki do odpowiedniej temperatury :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Logi były robione na rozgrzanym silniku czyli termostat do wymiany. Kata mam - czyli do wyprucia :naughty:

Koledzy a co z tym: Poza tym w grupie 010 Barometric Pressure moim zdaniem powinno być cały czas jednakowe a u mnie skacze ( jeśli się mylę to poprawcie mnie). I jeszcze jedno co mnie zastanawia. W BS w grupie 004 pomimo wysterowania na "za późny" - "za wczesny" kąt cały czas jest jednakowy. :mysli:

Opublikowano

Czunik cisnienia atmosferycznego znajduje się w ECU. Czy byly jakies błedy w sterowniku?

Pojezdzij dynamicznie bo przez zacinajace sie VTG kuleje regulacja cisnienia doladowania.

Tym 004 BS bym sie specjalnie nie przejmował - dynamiczny kąt wtryskiu jest regulowany poprawnie.

Statyczny kąt wtrysku - mozna by przyspieszyc - w granice ~60.

Faktycznie VTG w trybie wykonawczym niemraow sie przestawia - ciezko stwierdzic czy jest to wina nieszczelnosci w ukladzie podcisnienia czy syfexu w nim siedzącego.

Pojezdzij dynamicznie i powtorz logi.

O termostacie i katalizatorze juz wiesz. :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za podpowiedzi :notworthy:

Opublikowano

podpowiedzcie prosze w ktorym miejscu wyczytaliscie zapchanego kata? czyzby to niedoladowanie < 2500 rpm ? pytam bo mam ten sam problem

Opublikowano

W 011 dyn i czesciowo w 003 dyn :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.