Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czy to świece żarowe?


szafir85

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauważyłem ze jak wczoraj oszczedzalem AQ (jazda bez wlaczonego suba) to dzis już lepiej zapalil i bez dymku, wiec moze on ma jakiś wpływ na to?? Świece dzis sprawdzilem wszystkie są ok.

przeciez Ci wczesniej napisałem ze przyczyna moze byc słabiutki AQ .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez Ci wczesniej napisałem ze przyczyna moze byc słabiutki AQ ....

no tez mi sie tak wydaje, ale ludzie mnie tu przekonują ze to kąt wtrysku, a mi wydaje sie ze gdyby to bylo od wtrysku to gorzej by palil jakby chociaz godzinke postał czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez Ci wczesniej napisałem ze przyczyna moze byc słabiutki AQ ....

no tez mi sie tak wydaje, ale ludzie mnie tu przekonują ze to kąt wtrysku, a mi wydaje sie ze gdyby to bylo od wtrysku to gorzej by palil jakby chociaz godzinke postał czy sie myle?

nie ma co mieszac palcem w gównie :grin:...

jedno i drugie mozna łatwo sprawdzic (AQ jak i kat wtrysku) i sprawa bedzie rozwiazana ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQ jutro wymieniam bo i tak bym musial, a jesli chodzi o kąt wtrysku to mozna to sprawdzic u każdego mechaniora?? i jakie są tego koszty (sprawdzenia i ewentualnie naprawy?)

kazdy kto wie jak obsługiwac Vag'a ... :afro:

napisz skad jestes to moze ktos z klubowiczow z Vag-Comem zrobi Ci to za przysłwowoe "piFko" ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedz temat Zlociki Spociki pogadaj z chłopakami z pomorskiego podjedz na Soota z browarem i napewno ktoś pomocy z Vag-iem udzieli :grin: To jedna bardzo wielka rodzina :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...