Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wędkarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tanszych  coś  od  rapali za kilkadziesiąt  zł  też powinien dać  radę

  • 1 rok później...
Opublikowano

IMG20210503174817.jpg

IMG20210503174812.jpg

IMG20210503164949.jpg

IMG20210503161449.jpg

IMG20210503153114.jpg

IMG20210503161451.jpg

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak tam Panowie, niedługo majówka. Gotowi na nowy sezon? :D

Opublikowano

w poniedziałek byłem na dorszu, w 4 osoby w 5 godzin 70kg wyciągnelismy

Opublikowano

Ja się nastawiałem na przyszły weekend na jakąś nockę za szczupaczkiem ale córka dostała ospy i chyba się zapowiada siedzenie w domu albo szybkie wypady na spinning. Swoją drogą jestem na kupnie łóżka karpiowego może ktoś coś doradzi? Jaka jest różnica 6 a 8 nóg? Łóżek na ogłoszeniach jest od uja ale tak do 1000 szukam 

Opublikowano
W dniu 20.04.2022 o 22:32, Dev napisał:

w poniedziałek byłem na dorszu, w 4 osoby w 5 godzin 70kg wyciągnelismy

Pewnie masz szczęściarzu blisko do morza a nam na Śląsku zostają same wychudzone szczupaki i płotki :decayed:

Opublikowano
57 minut temu, Lu-Gi napisał:

Pewnie masz szczęściarzu blisko do morza

do brzegu jakies..... 120 metrów

 

Screenshot_20220422-193205_Maps.jpg

Edytowane przez Dev

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwsze szczeniaki po 45-55cm 

IMG20220503104937.jpg

IMG20220503071838.jpg

Opublikowano

Ja zamieniłem wędkę na:

 

IMG-20220430-WA0011.jpg

Opublikowano

w samą majówkę(2,3,4) było tak sobie, bo na wielkim jeziorze mogłem łowić tylko z 2 pomostów (bardzo ograniczone możliwości z brzegu, dużo prywatnych chat bez dojścia do linii brzegowej, dużo trzcińska dookoła jeziora) ale tak po 3 sztuki dziennie się trafiły wszystko poniżej wymiaru. Za to 3 maja wytargałem z działki łódkę. Teraz w weekend (pt/sb) pojechałem znowu i łódką popływałem po różnych pomostach (zakaz wędkowania z łodzi do czerwca) to jak wypłynąłem o 17 to jakby tak policzyć zacięte ryby (wyciągnięte i te co się wyhaczyły) to takie 15+ ale wszystko pomiędzy 30-50 cm, chyba jedna była wymiarowa, ale nawet nie traciłem czasu na brudzenie miarki. Także ładnie gryzło :D

Opublikowano

Ja się właśnie wolę z takimi bawić, kij do 20gr gumy do 12-13cm i jest zabawa. Niestety u mnie w okolicach już ciężko o fajne okazy więc spinning lekko cięższy tak do 60gr odłożyłem póki co na bok, slidery, woblery i duże gumy tak samo. Efekt jest jak zawsze nachodze się 6h z takim zestawem i jedynie co odczuwam to ból ręki :kwasny:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładne 70-80 dzisiaj wpadały 

IMG20220626094128.jpg

IMG20220626094551.jpg

IMG20220626095613.jpg

Opublikowano

w ogóle w tym roku maj/czerwiec jest jakiś owocny :D 
tydzień temu złapałem mój nowy pb 90 cm w czerwcu takich 65-70 koło 5 szt. tych wymiarowych wyścigowych chuderlaków i mniejszych to w sumie nie liczę. Ostatnio na jeziorze praktycznie przy mnie widziałem wyciągali węgorza, sandacza, suma i bolenia 78 cm. Więc ostatni jeden dzień miałem fazę na sandacza bo jeszcze nigdy żadnego nie złowiłem... Ale niestety bez kontaktu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

61 i 68 silne grubasy 

IMG20220821100058.jpg

IMG20220821095226.jpg

Opublikowano

to z Odry ? :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Zima  to  wrzucam kilka rybek z tego roku ,  sezon  generalnie  kiepski chociaż nad wodą  spędziłem około 130 dni  czyli sporo i było bardzo słabo  aż  do października  gdzie trafiłem na fajne rybki z jednego zbiornika  ale gdyby  nie ten zbiornik to by była mega nędza nawet można rzec ze efekty wprost odwrotnie proporcjonalne  do zaangażowania .
Jednego dnia przyfarciło się  i na łódkę wyjechało  5 szczupłych 102 , 92 ,86,82 ,82.

20231118_144338.jpg

20231017_153258.jpg

ttt.jpg

20230601_092852iii.jpg

Opublikowano

szczupakowo tylko początek sezonu był udany w dzień dziecka 101 (przód był za mocno wysunięty na zdjęciu), wielkie bydle bardzo żałuję, że nie miał mi kto fotki zrobić bo selfiak z ręki nie oddaje tego :D 
Do tego pierwsze w życiu bolenie i typowo dużo okoni 30+ ale nic powyżej 35 :/. Żadnego sumka ani sandacza (tego niestety są tylko pojedyncze sztuki u mnie)

404060264_666696585631030_5866955782012820682_n.jpg

404446292_381915807692111_329361376253423978_n.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jak panowie   wasze łowy w tym roku ?  staram się  prawie codziennie wyskoczyć  na łódkę  całodniowo ale jest  to sezon wybitnie słaby bo na 10 wyjazdów   1 max 2 brania    - takiej nędzy nigdy jeszcze   nie było  .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.