Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 96r] zapadniety uchwyt na napoje


bartekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przez przypadek mocno nacisnąłem ten uchwyt na napoje od strony drążka zmiany biegów i wpadł on do środka tej wnęki, te zatrzaski na szczęście sie nie złamały ale nie wiem jak to naprawić tak, żeby było na swoim miejscu. mógł by mi ktoś pomóc w tym problemie?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3324a6dbb9e3bc24.html

link ze zdjęciem, uchwyt jest zapadnięty w miejscu strzałki(zdjęcie z aukcji allegro bo z mojego aparatu nic widać nie było).

Z góry dzięki za Wszelką pomoc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziala tylko jeden uchwyt drugi aby otworzyc trzeba czyms podwazyc wystarczy lekko palcem ale mi to nie przeszkadza i tak nie uzywam ich.

Aby tam sie dostac musisz chyba odkrecac plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziala tylko jeden uchwyt drugi aby otworzyc trzeba czyms podwazyc wystarczy lekko palcem ale mi to nie przeszkadza i tak nie uzywam ich.

Aby tam sie dostac musisz chyba odkrecac plastiki.

no mi tam to aż tak nie jest potrzebne tylko brzydko wygląda jak z jednej strony jest na swoim miejscu a z drugiem zapadnięte. To troche dyntka jak trzeba plastiki sciagac:/ jak ktoś wie jak sie tam dostać to byłbym wdzięczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miesjscu jest akurat zatrzask a po drugiej stronie jest to przykrecone srubkami. mozliwe ze to ci tylko wypadlo wtedy bedziesz musial odkrecic tunel:

wyciagasz zapalnicznke z tylu i jest tam sroba, trzeba ja odkrecic. nastepnie wyjmujesz kostke od kompa (jest na zatrzaskach i musisz czyms podwazyc, najlepiej trzema cienkimi gwozdziami) pozniej zostaly juz tylko 2 srubki ktore sa z przodu tunelu po bokach pod zaslepkami. jak juz bedzie wszystko odkrecone podciagasz reczny jak najwyzej sie da i wyciagasz tunel.

oczywiscie mozesz miec pecha i zapadlo ci sie to dlatego ze cos zlamales, ale to trzeba sprwadzic wyciagajac tunel....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller zacząłem robić tak jak radziłeś i z tylu poradziłem sobie bez problemu tylko nie moge wyciągnąć tych dwóch przednich zaślepek co zakrywają śrubki, strasznie mocno siedzą. Masz może jakiś sposób jak je podważyć tak żeby ich nie uszkodzić? Wygląda na to ze te dwa ząbki co trzymają uchwyt są cale także pewnie wystarczy je umieścić na swoim miejscu. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzić to raczej nie uszkodzisz jedynie lekko możesz je zdeformować ale innego sposobu jak cienki śrubokręt lub nóż chyba nie ma przynajmniej ja jak odkręcałem. A te śrubki które tam są to gorzej będzie trafić potem przy zakręcaniu :smiley:, bo to jest na takich specjalnych blaszkach ale może ci wyjdzie bo jest troszkę zabawy :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po krzyku, włożyłem cienki nożyk i samo wyszło, odkręciłem śrubki podniosłem tunel, włożyłem ząbki uchwytu na swoje miejsce i wszystko działa jak przedtem :cool:

wielkie dzięki chłopaki za Wszelka Pomoc :cheesy::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnie wyjmujesz kostke od kompa (jest na zatrzaskach i musisz czyms podwazyc, najlepiej trzema cienkimi gwozdziami)

A mógłbyś powiedzieć coś więcej o wyjęciu tej kostki? Wyciąga ją się tylko w dół, czy do góry tez można? Chciałem podjechać na kompa, ale mechanik powiedział, że mu nie pasuje wtyczka to konsoli, chciałmi podciąć lekko tunel, ale się nie zgodziłem/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba odkrecac tunelu, mozna zdjac mieszek lewarka zmiany biegów, odgiac "wysciolke" i od dolu mozna wepchnac uchwyt na swoje miejsce. dwie minuty roboty, tylko uwaga na palce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...