Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem akjam ze furka prezentuje sie MEGA z tymi felgami no i ladnie siedzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem akjam ze furka prezentuje sie MEGA z tymi felgami no i ladnie siedzi :naughty:

Dokładnie.... :good:

Jeszcze tylko SWAP na 3.0 i będzie git :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem akjam ze furka prezentuje sie MEGA z tymi felgami no i ladnie siedzi :naughty:

Dzięki! :hi: Staram się jak mogę. :wink4:

Powiem akjam ze furka prezentuje sie MEGA z tymi felgami no i ladnie siedzi :naughty:

Dokładnie.... :good:

Jeszcze tylko SWAP na 3.0 i będzie git :gwizdanie:

Jutro zrobimy szybciutko to na spocie jak przyjedziesz. :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle modów masz zrobionych :notworthy: , ale może uporządkuj wszystko na pierwszej stronie ze zdjęciami, bo tak to ciężko cos znaleźć. :disgust:

Wiem, że to dużo roboty ale powoli, powoli dasz rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle modów masz zrobionych :notworthy: , ale może uporządkuj wszystko na pierwszej stronie ze zdjęciami, bo tak to ciężko cos znaleźć. :disgust:

Wiem, że to dużo roboty ale powoli, powoli dasz rade :decayed:

Masz racje! :good: Już się powoli za to wziąłem... :guma:

Kilka godzin później...

Udało się zrobić porządki. Info w pierwszym poście.:naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa i teraz mi powiedzcie że rezanie nie uzależnia

No nie. :decayed: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu akjam a nie akajm :decayed:

Najlepszego rezaczu z Siewierza :naughty::drinks: :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu akjam a nie akajm :decayed:

Najlepszego rezaczu z Siewierza :naughty::drinks: :drinks:

Poprawilem czeski blad :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik przeoczyłem Wasze życzenia... :wallbash: :gwizdanie: Dzięki bardzo Panowie! :hi:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:06_________________________________________________Kolejne modziki zrealizowane po grupowym rezaniu u Dominika... :gwizdanie: Domin79 i reszta maniaków z A4ek dzięki! Miło było poznać bo w BT nie mieliśmy dużo czasu na rozmowy... :wink4:

Ale do rzeczy. Pakiet oświetlenie zakończony. Podświetlenie wewnątrz pod nogami (przód i tył) wraz z wymianą modułu komfortu coby było jak w ORI. :cool1:

fa36a4d987a14ee5med.jpg c6b622416a023560med.jpg

3054bd7a3add5206med.jpg c30dcffdb5039ab7med.jpg

Drugi modzik przy okazji rozbierania podłogi. Grzanie stołków wreszcie podłączone bo przecież zima idzie :decayed: i teraz żona mi się pyta czy tylna kanapa też będzie podgrzewana? Kto wie... :naughty::mysli:

I modzik, którego się wogóle nie spodziewałem a graty przypadkowo miałem przy sobie - czujnik do zbiornika płynu spryskiwacza zamontowany. :good: Już się przyzwyczaiłem do widoku na FISie, że brak płynu ale muszę przyznać, że teraz widok jest fajniejszy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty z tymi światełkami, bo też się muszę za to zabrać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz nakładki i podstopnice z rs4 zakładać bo te nakładki gumowe w tym świetle kiepsko wyglądają :no:

Ale lista modów znowu dłuższa, gratulacje :good:

ps. nie da rady jakiś innych żarówek dać, bo światło jakieś takie żółte, białe by było ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty z tymi światełkami, bo też się muszę za to zabrać :gwizdanie:

Kabelkologii trochę jest i dłubania też. U mnie musiała być jeszcze wymiana modułu komfortu bo niestety ten, który miałem nie obsługiwał tego oświetlenia wewnątrz i mam podłączone jak w ORI czyli świeci się ta lampka przy której drzwi są otwarte :evil: a niektórzy podłączają tak, że bez względu które drzwi będą otwarte wszystkie lampki się świecą.

Teraz musisz nakładki i podstopnice z rs4 zakładać bo te nakładki gumowe w tym świetle kiepsko wyglądają :no:

Ale lista modów znowu dłuższa, gratulacje :good:

ps. nie da rady jakiś innych żarówek dać, bo światło jakieś takie żółte, białe by było ładniejsze.

Nakładki, podstopnica... :gwizdanie: Co do koloru światła to w rzeczywiśtości wygląda to trochę lepiej ale może coś zmienię właśnie na jakieś inne żaróweczki może ładne białe światło LED... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic nie wspomniałeś o szybkim zamontowaniu czujnika do sprysków :kox:

a białe ledy widziałeś u mnie spoko są :gwizdanie: następnym razem Ci damy takie ledziki

pozdro wesołych :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...