Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko co do przesiadki z foteli S-line na Recaro.

1. Duża różnica w wygodzie? (oczywiście zakładam, że recaro wygodniejsze)

2. W porównaniu do S-line bardzo jest ograniczone miejsce z tyłu przez Recaro, bo na pewno są przecież większe :kwasny:

Co do pamięci to nie pytam, bo to oczywisty mega plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli chodzi o miejsce z tyłu nie zauważyłem żeby było mnie, czy są wygodne, są ale czy dużo bardziej wygodniejsze?? hmm to zależy co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak się przesiadłem ze sportów na Recaro to było na mega plus a co do miejsca z tyłu to nie wiem bo nie siedzę z tyłu. :decayed::wink4:

Auto mega mistrz :)

Ps bede prosił o pomoc w kilku tematach do rs4...podswietenia, kamera cofania, led lampy tył itp.

Mistrz !!!

:hi:Wal śmiało jakbyś czegoś potrzebował. :wink:
Dopasiona perła i wzór dla wielu. Jak dla mnie ogromny plus za kolor, auto :kox:
:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, pierwsze - czy tutaj da się jeszcze coś wpakować do tego auta? No i drugie, jakie masz w końcu te DRL-e? Kiedyś pisaliśmy o tym PW i miałeś dać znać ale chyba wyleciało Ci z głowy :decayed: Daj znać w wolnej chwili co tam masz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście zapomniałem. :facepalm::decayed:

Nie pamiętam już dokładnie ale chyba to: BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Do tego kasownik, który też jest w ich ofercie.

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ori lampy bi z białym kierunkiem to kasownik za 20zl jak masz z pomarańczo... To za 15zl

Tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu wpadnie parę gratów...:whistling:

A w międzyczasie mam pytanie do Was. :wink: Z racji tego, że zaciski straciły już swój blask i świeżość chce je odnowić. Jaki kolor? Były srebrne a chodzi mi po głowie niebieski... :mysli: Jakieś propozycje? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu wpadnie parę gratów...:whistling:

A w międzyczasie mam pytanie do Was. :wink: Z racji tego, że zaciski straciły już swój blask i świeżość chce je odnowić. Jaki kolor? Były srebrne a chodzi mi po głowie niebieski... :mysli: Jakieś propozycje? :hi:

czarny mat :decayed:

a5a7u5e7.jpg

taki :wink::decayed:

Dobra ....odszczekuje......:polew:

upusa9as.jpg

dziś przyszła paka z pomorza .....:kox:

Dev nadawcą był :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz... taki mnie się podoba. :wink: Myślałem jeszcze nad czerwonym? :mysli:

coś ty znowu wymyślił
Takie tam...:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone to sie w sejach robiło:wink:

:friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THUMB_WIDE_audi_rs4_avant_nogaro_selection_01.jpg

THUMB_WIDE_audi_rs4_avant_nogaro_selection_03.jpg

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Tak? :cool::guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ,że co ??

z kuli czerwonych hebli ....kupisz niebieskie be 8 :decayed: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było mnie stać to czemu nie. :naughty:

Czerwone to sie w sejach robiło:wink:
Ale w żółtych Sport. :decayed:
Rezacz co będziesz modzić:whistling:
A jest trochę tych gratów w garażu i ta coś z nimi robić. :naughty::whistling:

No i co myślicie o tych czerwonych heblach? No Musze chyba wybrać między czerwonymi a niebieskimi.:wink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie czerwone:thumbup1:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

No rzeczywiście zapomniałem. :facepalm::decayed:

Nie pamiętam już dokładnie ale chyba to: BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Do tego kasownik, który też jest w ich ofercie.

:wink4:

Fajnie to wygląda ale gdzie Ty dokładnie to wsadziłeś:eusathink:

U mnie np mam zwykły reflektor, czyli mam krótkie H7, i w drugiej komorze od długich jest żarówka też H7 i postojówki, nie bardzo rozumiem gdzie tą zarówkę wsadziłeś? Chyba że masz jakis inny reflektor niz ja

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

A po dokładniejszym zapoznaniu się z Twoim wątkiem widzę że te DRL zwykłe żarówki miałeś i tylko zmieniłeś na te LEDY tak więc u mnie nic z tego nie będzie.

Ostatnio założyłem postojówki od kolegi z forum, też tak masz że one chwile świecą słabym światłem po wyłączeniu? prawie jak funkcja odprowadzania do domu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:świetne autko jeszcze gleba i 18stki i jak koledzy muwili będzie miodzio pozdrawiam :a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co? :decayed: Czytałeś coś w tym wątku? :cool: Mam wrażenie, że coś Ci się pomyliło... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...