Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Akjam , kolorek NASZ PRZEPIĘKNY :decayed: i fura niesamowity kox :kox: :kox: :kox: :kox: to co zrobiłeś , mega szacun :hi: mam nadzieje że zobacze na żywo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no coś się tu w końcu ruszyło, bo już miałem pisać że do zamknięcia :P

jak uruchomiłeś ten zegar atomowy bo może bym u siebie takie cuś ogarnoł :naughty: jak to bedzie nisko budżetowy mod :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam , kolorek NASZ PRZEPIĘKNY :decayed: i fura niesamowity kox :kox: :kox: :kox: :kox: to co zrobiłeś , mega szacun :hi: mam nadzieje że zobacze na żywo :D

No w kolorku to się od razu zakochałem bo przecież golasa kupiłem... :wink4::Dchopin no może się gdzieś będziemy mieli okazje widzieć :wink4:

no coś się tu w końcu ruszyło, bo już miałem pisać że do zamknięcia :P

jak uruchomiłeś ten zegar atomowy bo może bym u siebie takie cuś ogarnoł :naughty: jak to bedzie nisko budżetowy mod :grin:

:tongue: Kwestia ceny modułu a to zależy za ile go znajdziesz... łap temat. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/968-zegar-radiowy-w-aucie/?hl=%2Bzegar+%2Bradiowy

:hi:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Na wstępie pogratuluję Ci bardzo fajnie zmodyfikowanego autka :) Naprawdę podziwiam ile pracy w to włożyłeś ale efekt SUPER.
Tak czytając o Twoim bolidzie mam pytanka. Co prawda ja mam Seata Exeo 2010 ale to jest właściwie to co A4 B7. Będe zakładać od jutra pakiet lampek oświetlenia te ostrzegawcze w drzwi, białe pod drzwiami i białe na nogi z przodu i z tyłu. Chciałem dopytać bo te lampki w drzwiach to podpinam się pod złącza silniczków te 32 piny w odpowiednie piny. Tam pewnie któryś pin trzeba dołożyć bo pewnie nie bedzie.
1. Czy od silniczka do słupka nadwozia trzeba też kłaść kable ?
2. Czy od słupków w nadowziu trzeba ciągnąć przewody do wtyczek przy module komfortu i przy module komfortu w te wtyczki też dokładać piny ? Jeśli tak to jakie tam rodzaje pinów są bo chciałbym się zaopatrzyć aby nie rozłożyć auta i nie jeździć potem do sklepu... :)
3. Oczywiście moduł komfort wymieniam na na taki z opcją pakietu oświetlenie i tylnymi szybami elekt. bo takie mam u siebie.
4. Czy do lampek oświetlajacych nogi już w aucie też trzeba dokładać przewody i gdzieś dokładać piny ? Jeśli tak to proszę opisz mi...
5. Czy jak założyłeś Parktronic przód tył to udało Ci się uruchomić wizualizację na ekranie RNS ? Bo ja zakodowałem sterownik parktronicka do tej opcji oraz w RNS zakodowałem tą opcję jednak nie mam wizualizacji.
6. Czy możesz wskazać mi jaką kamere kupiłeś i jak wyglądało jej podłaczenie aby obraz był na RNS.
7 I chyba ostatnie pytanko jak zrobiłeś działanie DVD na nawi RNS :) Aha ja mam RNSa LED.

8.Powiedz mi jaki rodzaj żarówki jest w B7 w DRL ? Jaką kupiłeś żarówke LED i jak zrobiłeś ze nie ma błedu ? Bo ochydnie żólta żarówka wygląda przy bi-xenonie. Ja u siebie mam P21W i chłpak Tomnik z forum passata sprzedaje dobre moduły led ale takiej żarówki nie produkuje.

Bardzo dziękuje Ci z góry za pomoc. Naprawdę potrzebuję tych informacji... Będe Ci ogromnie wdzieczny i jeszcze raz gratki za fajną brykę :)

Edytowane przez PiterEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochwały! :hi::naughty: Reszta na PW :wink4:

Pytanko mam ludziska. Muszę odświeżyć zaciski i tu pytanie na jaki kolor je maznąć? W grę biorę/wchodzą dwa kolory: żółty i czerwony. Jaki kolorek wrzucić? Może jednak coś innego? Dzięki za wszystkie sugestie... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho czerwony sie super bedzie komponował. W zasadzie jedyna opcja poza niebieskimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginie z Twoim kolorkiem samochodu wiec chyba zostaje czerwień Meksykańska...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone jak w sejczento ...:whistling: sporting :decayed:,...przerabialiśmy już temat :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było już, było ale teraz coraz bliżej tej operacji więc temat wrócił w w wątku A4ki... :guma:

No jak było to proszę... :naughty: Ale to chyba nie sejczento. :decayed:

THUMB_WIDE_audi_rs4_avant_nogaro_selecti

THUMB_WIDE_audi_rs4_avant_nogaro_selecti

No chyba, że żółty - i tutaj kolor bardziej zbliżony do mojej A4ki... :think2:

lukasz-gotowe2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj pistacjowe...kolor będzie grał z Twoją bryką :)

A przy okazji coś innego będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarancz taki jak focus rs tez fajny ale Akjam ma eleganckie auto wiec nie wiem czy bedzie taki akcent pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ładnie wygląda czerwony....do niebieskiego kontrastowo pasuje :-) ale co człowiek to inny gust :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, byłeś wczoraj na Pinku w Rybniku? :)

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, byłeś wczoraj na Pinku w Rybniku? :)

Nie kolego nie byłem. :wink4:

A wracając do hebli toście mi pomogli... pistacja, pomarańcz, rudy... :wink4: A miałem wybierać tylko z dwóch kolorów czerwony i żółty. :decayed:

A tak na serio to pomarańcz też nie głupi pomysł. :think2: Tak czy siak to dalej nie wiem co zrobić... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...