Jump to content

[B5 AFN] Wibracie przy prędkości 80-100 km/h

mat a4
 Share

Recommended Posts

witam mam wibracje przy pretkosci 80 -100km tak jakby kola mialy bicie na 4 i5 biegu to czuc na calym gazie jak puszcze gaz to wibracje ustaja kola wywarzone poduszki silnika ok uklad wydechowy tez ok co może byc przyczyna tych wibracji

Miałem podobny problem w swoim AFN, pomogła wymiana poduszki pod skrzynią.

witam mam wibracje przy pretkosci 80 -100km tak jakby kola mialy bicie na 4 i5 biegu to czuc na calym gazie jak puszcze gaz to wibracje ustaja kola wywarzone poduszki silnika ok uklad wydechowy tez ok co może byc przyczyna tych wibracji

dwumas? :mysli:

wymien plecionke przed katalizatorem i bedzie po problemie

bzdura :gwizdanie:

plecionka zmieniona i dalej to samo

mówiłem wyżej,że bzdura bo plecionka robi drgania na jałowym a nie podczas jazdy :gwizdanie:

ktoś jeszcze kiedyś wspominał o przegubach wewnętrznych

mój tata miał kiedyś tak w Renault Clio, że dokładnie na 4 przy 80-100 km/h miał wibracje i okazało się że przeguby wewn. idące od skrzyni biegów były do wymiany

Odnośnie tego co pisze Wichajter że plecionka robi drgania tylko na jałowym to dopiero bzdura, robi także drgania na każdym biegu w określonym przedziale obrotów a dotego dochodzi nieprzyjemne buczenie w tych obrotach.

Wiem bo sam to przerabiałem i wielu kolegów z forum też to miało - po wymianie plecionki jak ręką odjął.

U Ciebie sprawdzilbym przeguby, zwłaszcza wewnętrzne bo niedawno mój kolega miał identyczne objawy i przyczyną okazał się prawy wewnętrzny przegub.

pozdrawiam

witam

tez mialem podobny problem ze w okolicy 90-100 mialem drgania kierownicy wymienilem przegluby i jak nowo narodzone :>