Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Problemy z doładowaniem...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka chłopy. Mam pewien problem, otóż w moim jeden osiem te które hula już od jakiegoś czasu turbina pompowała sobie 1.5bara w piku. Kilka dni temu coś się naprawiło i obecnie mam do 1.8bara chwilowego oczywiście. Nie wiem w czym tkwi sęk, bo mimo wszystko boję się o mój motór :)

Panowie do rzeczy, N75 podmienione, gruszka sprawdzona - uchyla sie, wsio jest okej. Nie wiem co dalej? Macie jakieś pomysły co sprawdzać i co dalej kombinować?

Zdrówka.

Opublikowano

Masz źle ustawioną sztangę WG.

W peaku 1,5 czy 1,8 bara to jest jakiś kosmos...

Masz seryjny program ?

Opublikowano
  • Autor

Sztanga była i raczej jest ok, bo wcześniej jakby nie patrzeć latało dobrze. Program nie jest seryjny.

Opublikowano

Masz uszkodzoną gruszkę WG...zacina się i daje gigantyczne overboosty. Nic innego nie wywołuje takich objawów jak opisujesz...

Jaki masz zegar doładowania ?

Opublikowano
  • Autor

AG najtańsza seria.

Sprawdzałem gruchę kompresorem i niby jest wsio okej, ale to tylko na moje niefachowe oko.

Opublikowano

AG najtańsza seria.

Sprawdzałem gruchę kompresorem i niby jest wsio okej, ale to tylko na moje niefachowe oko.

Nic nie zobaczysz w ten sposób...to że ona będzie się ruszała to nic...chodzi o to, że ona się zacina, zbyt długo utrzymuje WG zamknięty i dlatego powstają takie overboosty...

nie wpada ci auto w tryb awaryjny ?

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze, że nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych, bynajmniej narazie...

Opublikowano

a kto Ci robil program? [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:26_________________________________________________

nie wpada ci auto w tryb awaryjny

zalezy jak program zrobiony :wink4: jak ja bym robil dla siebie-dalbym nawet na 2 bary,a jesli K03 dmuchnie se tego bara-to nawet potem ,jak wrzucilbym wieksza dmuchawe-nie trzeba jechac na korekte-ale nikt tak nie robi-mam na mysli zadna firma tak nie robi-tak mozna sobie samemu zrobic,jesli ma sie jakies pojecie... :wink4:
Opublikowano

a jak sprawdziłes aktuator i skąd wiesz czy otwiera WG ?

zobacz czy z N75 idzie cisnienie do aktuatora, trzeba sprawdzac wszystko po kolei

silnik Ci wytrzyma ale 0.15 czy 0.18 MPa dla K03 to zabójstwo

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzięki za wskazówki. Muszę sam wsio powoli posprawdzać.

Aha i nie mam K03.

Opublikowano

nie K03????

a co?

Opublikowano

ja bym powiedział że to jeszcze gorzej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Poziek tzn.?

Opublikowano

gadaj jaką masz szuszarke...

Opublikowano
  • Autor

K16

Opublikowano

K16

każde overboosty są niekorzystne dla turbin i korb

im większe turbo tym mocniej dla korb

Opublikowano

ponowie pytanie dotyczace miejsca robienbia programu-no chyba,ze juz takie kupiles,ale i tak chyba bys wiedzial,gdzie roboiny program byl...

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kiedyś niezle sie z takim szajsem namęczyłem

jak Cie stac to wywal to g... i wrzuc K04-15

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzięki Poziek za info będę kombinował.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O co Ci człowiek chodzi?

[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:52_________________________________________________Szczerze? Gówno nie gówno, dla mnie jest okej, może dla Ciebie nie cóż trudno. Latało miło tylko teraz zaczęły się cyrki z tym doładowaniem. Cóż dojdę sam powoli co i jak.

Opublikowano

mi ????? o nic

jesteś kolejną osobą która próbuje ogarnąc ten temat

ja znam 3 osoby które uparły sie na ogarnięcie tego tematu i poległy

jaki masz tam kolektor wydechowy?

ori ? dostosowany do K16 czy hohenstera? bo celuję w to drugie

podejrzewam ze ktos miał juz dosyc tego grata i go sprzedał i chyba wiem kto..... :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.