Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tyy ten antifog świetna sprawa, co ile trzeba to nakładać:naughty: jak nie lubie na te prepraty wdawać, tak ten antifog przyda sie:kox:
gdzie to kupic kto to produkuje?
Opublikowano

RainX anti fog nie kupujcie, nafkufiacie się tylko a efekt słaby moim zdaniem :wink:

Opublikowano
RainX anti fog nie kupujcie, nafkufiacie się tylko a efekt słaby moim zdaniem :wink:

no u michała na filmiku daje rade, ciekawe jak tam w zime to sie bedzie sprawdzało, bo B5 lubi zaparować:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

to nie mój film:tongue4:

chłopaki z KosmetykaAut robili ten test:wink:

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Opublikowano

w tesco z kilu firm widzialem ten srodek, wiadomo firma firmie i dzialanie dzialaniu nie rowne

Opublikowano
RainX anti fog nie kupujcie, nafkufiacie się tylko a efekt słaby moim zdaniem :wink:

no u michała na filmiku daje rade, ciekawe jak tam w zime to sie bedzie sprawdzało, bo B5 lubi zaparować:facepalm:

Kowi, mi chodzi o antifog od RainX a Michał ma od 4Nano :wink:

Opublikowano
RainX anti fog nie kupujcie, nafkufiacie się tylko a efekt słaby moim zdaniem :wink:

no u michała na filmiku daje rade, ciekawe jak tam w zime to sie bedzie sprawdzało, bo B5 lubi zaparować:facepalm:

Kowi, mi chodzi o antifog od RainX a Michał ma od 4Nano :wink:

no własnie bo juz myślałem ze poszły 45+20 psu w dupe:facepalm: kupiłem 4nano

Opublikowano
  • Autor

no własnie bo juz myślałem ze poszły 45+20 psu w dupe:facepalm: kupiłem 4nano

jak zobaczysz buteleczkę 100ml to chyba ją pogryziesz:decayed:

Opublikowano

no własnie bo juz myślałem ze poszły 45+20 psu w dupe:facepalm: kupiłem 4nano

jak zobaczysz buteleczkę 100ml to chyba ją pogryziesz:decayed:

ten fakt to już pomińmy:polew: bo ilosc tego płynu mnie rujnuje, za te 65zł był niedawno FUNK na alegro do polifta i to nowy:facepalm: oby to działało z miesiać to bedzie dobrze:grin:

Opublikowano

100ml to chyba jedna z większych butelek 4nano :grin:

Opublikowano
  • Autor

przetestowałem wczoraj na lustrze w łazience, działa świetnie ten antifog:kox:

jeśli podobnie będzie w aucie to z czystym sumieniem mogę polecić, w najbliższym czasie zrobię jakiś test:whistling:

Opublikowano

Michał, nakładałeś już w aucie tego antifoga ?

Opublikowano
  • Autor

Dzis wieczorem mam zamiar, tylko najpierw musze porzadnie przygotowac szyby...

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano
Dzis wieczorem mam zamiar, tylko najpierw musze porzadnie przygotowac szyby...

Wysłane z mojego GT-I9070

Daj znać potem jak z aplikacją :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fajne nie?:D

Gladki zderzak to jest to...

Wysłane z mojego GT-I9070

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.