Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ten środek do plastików czy coś jeszcze, może coś fajnego do szybek od wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma troche rys, więc warto było by spróbować, na sezon chciałbym się pobawić troszkę w detaling, ale na dzień dzisiejszy jestem lajkiem, nie wiem jakie produkty kupować, mógłbyś polecić coś do skórzanej czarnej tapicerki, plastików wnętrza, oraz jakiś dobry wosk na srebną budę(czy coś jeszcze oprócz wosku), jeśli chodzi o sprzęt to mam zwykłą boszkę ze zwalniaczem obrótów:decayed:

temat rzeka:wink:

-do skóry nic nie polecę bo nie używam

-do plastików jak wyżej Natural Look, oczywiście wcześniej porządne mycie

-wosk to tylko czubek góry lodowej, najważniejsze jest przygotowanie powierzchni czyli usunięcie zanieczyszczeń, smoły itd - później korekta (czyli polerka) lakieru, na koniec jego odżywienie i dopiero wosk

nie streszczę Ci wszystkiego, poczytaj tego bloga:wink:

Polerowanie maszynowe – defekty, możliwości, efekty. Korekcja lakieru i nie tylko… | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Auto-detailing na dobry początek | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki orbitalnej. Poradnik Detailing World, autor-DaveKG | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Detailer.pl | Auto detailing | Kosmetyki samochodowe | Auto kosmetyki | Polerowanie lakieru | Akcesoria samochodowe |

A szlifierkę odpuść:decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

mono jak zwykle robią robotę, poleruje swoje i zakładam na c5 :decayed::decayed::decayed:

Nie będziemy jeździć jak pedały na takich samych kołach, moje prawdopodobnie nie będą polerowane w przyszłym sezonie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 a mozesz cos polecic do czyszczenia tapicerki materiałowej (typowa "kratka" Audi) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mono jak zwykle robią robotę, poleruje swoje i zakładam na c5 :decayed::decayed::decayed:

Nie będziemy jeździć jak pedały na takich samych kołach, moje prawdopodobnie nie będą polerowane w przyszłym sezonie :naughty:

:polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 a mozesz cos polecic do czyszczenia tapicerki materiałowej (typowa "kratka" Audi) ?

odkurzacz piorący, wolny słoneczny weekend i sześciopak zimnego browara:wink:

nic lepszego nie polecę, zrobiłem kompletne pranie (z wyjęciem foteli itd) w aucie ojca, pracy sporo ale efekty naprawdę ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma troche rys, więc warto było by spróbować, na sezon chciałbym się pobawić troszkę w detaling, ale na dzień dzisiejszy jestem lajkiem, nie wiem jakie produkty kupować, mógłbyś polecić coś do skórzanej czarnej tapicerki, plastików wnętrza, oraz jakiś dobry wosk na srebną budę(czy coś jeszcze oprócz wosku), jeśli chodzi o sprzęt to mam zwykłą boszkę ze zwalniaczem obrótów:decayed:

temat rzeka:wink:

-do skóry nic nie polecę bo nie używam

-do plastików jak wyżej Natural Look, oczywiście wcześniej porządne mycie

-wosk to tylko czubek góry lodowej, najważniejsze jest przygotowanie powierzchni czyli usunięcie zanieczyszczeń, smoły itd - później korekta (czyli polerka) lakieru, na koniec jego odżywienie i dopiero wosk

nie streszczę Ci wszystkiego, poczytaj tego bloga:wink:

Polerowanie maszynowe – defekty, możliwości, efekty. Korekcja lakieru i nie tylko… | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Auto-detailing na dobry początek | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki orbitalnej. Poradnik Detailing World, autor-DaveKG | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Detailer.pl | Auto detailing | Kosmetyki samochodowe | Auto kosmetyki | Polerowanie lakieru | Akcesoria samochodowe |

A szlifierkę odpuść:decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

mono jak zwykle robią robotę, poleruje swoje i zakładam na c5 :decayed::decayed::decayed:

Nie będziemy jeździć jak pedały na takich samych kołach, moje prawdopodobnie nie będą polerowane w przyszłym sezonie :naughty:

wielkie dzięki za linki,zaraz biorę się za czytanie, jakąś maszynę byś polecił(na początek może jakąś niskobudżetową) , może ew jakiś sklep w którym się zaopatrujesz, Gracjan, a do skóry, żeby była miękka i matowa?:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mówiłem żeby smarować nim skórę:tongue4:

Na przyszłość napisałem :grin:

A co skóry to jak dla mnie numerem 1 jest ciągle Gliptone, mimo zbyt intensywnego zapachu skóry jak na mój nos :wink: Będzie cieplej to przyjrzę się dokładniej AIO do skóry z Angelwaxa bo jak na razie zapowiada się ciekawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 a mozesz cos polecic do czyszczenia tapicerki materiałowej (typowa "kratka" Audi) ?

odkurzacz piorący, wolny słoneczny weekend i sześciopak zimnego browara:wink:

nic lepszego nie polecę, zrobiłem kompletne pranie (z wyjęciem foteli itd) w aucie ojca, pracy sporo ale efekty naprawdę ok

dokladnie to samo przerabialem i sie sprawdza pod warunkiem ze nie ma jakis plam huy wi z czego:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mówiłem żeby smarować nim skórę:tongue4:

Na przyszłość napisałem :grin:

A co skóry to jak dla mnie numerem 1 jest ciągle Gliptone, mimo zbyt intensywnego zapachu skóry jak na mój nos :wink: Będzie cieplej to przyjrzę się dokładniej AIO do skóry z Angelwaxa bo jak na razie zapowiada się ciekawie :wink:

Gliptone_Conditionier_GT_11_do_ciemnej_skory.jpg

czyli to, żeby była zgodność?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z Gliptona - GT12 i GT11, przy cleanerze szczoteczka i szorujesz :wink: Ale to nie temat o tym... pisz jak coś w temacie o kosmetyce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natural look do deski jak najbardziej ale koniecznie dobrze przetrzeć apc przed bo zupełnie inaczej przyjmuje preparat:naughty:

Troche odbiegłem od tematu,autko spoko na monoblokach gniecie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacna sztuka:) no i silnik niezły:) powodzonka w dalszym modzeniu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...