Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

takie czerwone plamki :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:50_________________________________________________

8a13db045821475cmed.jpg

co to jest? :blink::decayed:

pomylka :evil:

Opublikowano

ooo, ale ja w pasku zrobiłem na jedną, owinąłem gumką która wystawała za diodę, żeby nikogo nie raziło i świeciło wyznaczonym torem :good: i było ładnie widać :cool1:

Opublikowano

ooo, ale ja w pasku zrobiłem na jedną, owinąłem gumką która wystawała za diodę, żeby nikogo nie raziło i świeciło wyznaczonym torem :good: i było ładnie widać :cool1:

masz jakieś foto ziooom :naughty:

Opublikowano
  • Autor

te sa lekko schowane w tez swieca tam gdzie maja i nikogo nie raza :) i tu widac :slina::rolleyes:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:52_________________________________________________

ooo, ale ja w pasku zrobiłem na jedną, owinąłem gumką która wystawała za diodę, żeby nikogo nie raziło i świeciło wyznaczonym torem :good: i było ładnie widać :cool1:

masz jakieś foto ziooom :naughty:

no tak u Ciebie jedna tylko weeeejdzie :kox:

Opublikowano

to było w starym pasku i mam teraz tylko takie foto: widać poświatę na mieszku i gałce

p1100353854x567.jpg

jak znajdę zdjęcie lampki to wrzucę :good:

Opublikowano
  • Autor

to było w starym pasku i mam teraz tylko takie foto: widać poświatę na mieszku i gałce

p1100353854x567.jpg

jak znajdę zdjęcie lampki to wrzucę :good:

troche slabo :embarrassed:

Opublikowano

nie jest słabo, zrwóć uwagę, że foto jest robione przy oświetlonym wnętrzu. zresztą to ma być w miarę delikatne :good:

Opublikowano

to było w starym pasku i mam teraz tylko takie foto: widać poświatę na mieszku i gałce

p1100353854x567.jpg

jak znajdę zdjęcie lampki to wrzucę :good:

ok właśnie o fotkę lampki mi chodzi,a miałeś tam szyber?

Opublikowano

bez dziury w dachy było :wink4: ale dioda i tak była umieszczona z boku

Opublikowano
  • Autor

nie jest słabo, zrwóć uwagę, że foto jest robione przy oświetlonym wnętrzu. zresztą to ma być w miarę delikatne :good:

u mnie jest w sumie podobnie :wink4: teraz fotki przegladam :wink4:

Opublikowano

kurde, jednak też na środku robiłem :decayed: sory za pomyłkę, ale teraz mam foto:

p1100753.jpg

Opublikowano
  • Autor

kurde, jednak też na środku robiłem :decayed: sory za pomyłkę, ale teraz mam foto:

p1100753.jpg

dwie spokojnie by sie zmiescily :decayed:

Opublikowano

ale po co dwie jak jedna robiła wystarczająca duży efekt?

Opublikowano
  • Autor

no u mnie jedna nie dawala rady :) sory spie juz prawie i dlatego :decayed:

Opublikowano

ale tutaj miałem większą do twojej.. ale nie pamiętam już jaka to była :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moje maja po 3 mm :wink4:

Opublikowano

patent mi sie podoba, zobaczymy w sobote jaki osprzet maja u mnie w skelpie z diwajsami, i rezamy :kox:

Opublikowano
  • Autor

zrob sobie jedna 5mm albo dwie po 3mm :wink4: albo kup 3mm,4mm i 5mm i sprawdz ktora ci odpowiada :good:

Opublikowano

zrob sobie jedna 5mm albo dwie po 3mm :wink4: albo kup 3mm,4mm i 5mm i sprawdz ktora ci odpowiada :good:

jak bede robił to na pewno dwie :naughty:, tak jak jest w ori, zobaczymy tylko jak sie to rozłoży w lampce :naughty:, najchetniej to bym założył całą od W8, żeby przyciski miała podświetlane tez, ale 250, za lampke nie wyrzuce :no:

Opublikowano
  • Autor

no to 2x3mm i bedziesz pan zadowolony :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.