Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

a moim zdaniem te brewki są :kox: mi się podobają, a w tym kolorze to naprawdę dobrze. Ale kwestia gustu. ja bym ich nie wyrzuał. Do tego gleba i ładna felga i super autko. pozdrawiam właśiciela :hi:

zobaczymy :) narazie brwi zostaja :decayed: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:37_________________________________________________kozystajac z wolnej niedzieli usunalem brewki :kox::naughty:

i znowu male porownanie :decayed:

przed

eb614e1122f1d594med.jpg

po

4fe0b7924720a880med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego 16' ????

ja tez pierwszy raz jak sie przezucalem z 15 na 17 mialem dylemat i stracha siedzialem na forum jak wsciekly czytalem opinie ,a na dzien dzisiejszy wiem ze 15 zaloze tylko na zime a na lato zawsze 17' :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego 16' ????

ja tez pierwszy raz jak sie przezucalem z 15 na 17 mialem dylemat i stracha siedzialem na forum jak wsciekly czytalem opinie ,a na dzien dzisiejszy wiem ze 15 zaloze tylko na zime a na lato zawsze 17' :good:

Ja tak samo :good:

W sumie na początku to chciałem felgi 15 na lato :polew:

Wywaliłbym też kołpaki bo kołpaki to :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem swoja tez stala na kolpakach i od tamtej pory po dzis dzien kolpakow juz niezakladam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestan !!!!!!!!!!!!!

Co ty tam gadasz ,zakladaj a na wiosne napiszesz na forum ze to byl najlepszy z dotychczasowych wyborow :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 14:08_________________________________________________Zobacz miales pakiet chrom :sick3:

Posluchales kolegow z forum i co twoja audiczka nabrala uroku !!!!

Wiec nie gadaj tylko zbieraj kasiorke na 17 jak tak dalej to zima bedzie do kwietnia wiec masz czas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestan !!!!!!!!!!!!!

Co ty tam gadasz ,zakladaj a na wiosne napiszesz na forum ze to byl najlepszy z dotychczasowych wyborow :polew:

no dobra zobaczymy :tongue4: jak narazie moim najlepszym wyborem bylo zalozenie normalnego grila i tylnich lamp :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było źle... :thumbdown:, a teraz wygląda bardzo dobrze :> :naughty:. Kilka zmian i już :audi: inaczej wygląda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było źle... :thumbdown:, a teraz wygląda bardzo dobrze :> :naughty:. Kilka zmian i już :audi: inaczej wygląda :).

no oczywiscie :> ale na tym sie to nie skonczy :tongue4:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 07:58_________________________________________________60c1dd5735fb5b22med.jpg

Maly pic na wode foto montaż :decayed: niuńka na OZ 17' :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze jaka pozytywna zmiana o niebo lepiej teraz kozak :D tak dalej w tym kierunku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten kolor auta. Jak je polerowałeś to mogłeś przy okazji ten chrom na metry zerwać.

Nie baw się w 16, jeśli alufelgi to tylko 17 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten kolor auta. Jak je polerowałeś to mogłeś przy okazji ten chrom na metry zerwać.

Nie baw się w 16, jeśli alufelgi to tylko 17 :naughty:

wlasnie mysle nad ori 17 lub jakies OZ :wink4: zobaczymy co bedzie mysle tez nad zmiana kiery i o FISie zobaczymy na co fundusze pozwola. za jakis miesiac czeka mnie malowanie dokladek w kolor i calego tylnego zderzaka(ten jest pekniety a zakupilem juz z polifta :wink4: ) no i narazie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...