Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to po kolei...to ja napiszę co mi się podoba: lampki przód, zderzak przód z halogenami... poza tym jak poprawisz rzeczy o których napisali koledzy wyżej to autko OK.

Mam jeszcze parę "ale" tzn. w opisie masz 2xairbag a wygląda na to, że masz 4 sztuki oraz rocznik niby '98 a wygląda na '96-97.

Powodzenia w użytkowaniu i modyfikacjach.

Opublikowano
  • Autor

bląd :tongue4: rok '97 dokladnie czerwiec '97 :naughty:

Opublikowano
:good: spoko, zapomniałem dodać, że silnik jest mi skądś znany :wink4:
Opublikowano

taaa szatany 1.6 rządzą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no co :polew: trzeba sie jezdzic nauczyc :kox::naughty:

"szoszony" z 1.6 atakuja :decayed::naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 19:42_________________________________________________Dzis do A4 dostalem :kox: :

4d412ef87bc4401em.jpg

i zrobilem to:

3a53017dc87cbff4m.jpg

Opublikowano

Audi dobre tylko brewki z lamp przednich i tylne do wymiany. Chromowany grill mnie akurat nie przeszkadza, może być. Jeśli tobie się podoba to go zostaw. I jeszcze dołożyć jakieś fele :hi:

Poza tym czy mi się tylko wydaje czy postojówki masz niebieskie?

Tak zapytam, na którym zdjęciu to widać?

Opublikowano

Audica Fajna tylko te tylne lampy takie feeee :confused4:

Ogolnie gratuluje samochodu :good:

Opublikowano

Co to za filtr ? dodaje 20KM ? :naughty:

Nie ma to jak 1.6 :P

Ładne auto ale te brewki :P

Opublikowano

Fajny kolorek bo mam taki sam :naughty: Brewki psuja troche autko, no ale powodzenia w modach ;) niech ci dlugo sluzy :notworthy:

Opublikowano

więcej chromu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Audi dobre tylko brewki z lamp przednich i tylne do wymiany. Chromowany grill mnie akurat nie przeszkadza, może być. Jeśli tobie się podoba to go zostaw. I jeszcze dołożyć jakieś fele :hi:

Poza tym czy mi się tylko wydaje czy postojówki masz niebieskie?

Tak zapytam, na którym zdjęciu to widać?

juz nie ma niebieskich :tongue4:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 22:16_________________________________________________

Co to za filtr ? dodaje 20KM ? :naughty:

Nie ma to jak 1.6 :P

Ładne auto ale te brewki :P

filtr nic nie daje :tongue4: poprostu jest, autko troche glosniej chodzi ale minimalnie

Opublikowano

gdzie i za ile go kupiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

gdzie i za ile go kupiłeś ?

dostalem od kumpla z Niemczech mi przywiozl

Opublikowano

A mi akurat te brewki się podobają. dodają charakteru moim zdaniem i ja bym ej zostawił. Ale jak mówią, to wszystko kwestia gustu i jak zalezy o sie komu podoba. Ogółem przód mi siępodoba oprócz grilla;P.

Oby służyła. POzdrawiam

Opublikowano

A mi akurat te brewki się podobają. dodają charakteru moim zdaniem i ja bym ej zostawił. Ale jak mówią, to wszystko kwestia gustu i jak zalezy o sie komu podoba. Ogółem przód mi siępodoba oprócz grilla;P.

Oby służyła. POzdrawiam

Brewki mogą dodać charakteru gdy samochód jest wyrezany na maxa np. u Hawaja. Seryjne auto z brewkami wygląda śmiesznie. Nie mam na alufelgi, ale chce tunningować auto to kupię brewki. Tak to wygląda.

Opublikowano

OMG :shocked::kox:

chrom na metry, brewki, lampy tył, rygielki alu... :slina:

Opublikowano

No co ty Somes, nie wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? Nie wiesz, że auto ma się podobać właścicielowi?

Uwielbiam te teksty :polew:

Opublikowano

No co ty Somes, nie wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? Nie wiesz, że auto ma się podobać właścicielowi?

Uwielbiam te teksty :polew:

jak widzę teksty typu co można zrobić tanim kosztem to mnie krew zalewa :sick3:

kur... to jest Audi - tu jak coś chce się zrobić jak najtaniej to lepiej nie robić wcale...

Opublikowano
  • Autor

po to wstawilem ja na A4-klub :tongue4: auto sie juz zmienia i bedzie wygladfac tak jak powinno :naughty: czyli: gril czeka na założenie narazie bedzie taki jak byl ale mysle ze na wiosne bedzie z II lifta, czekam na lampy z II lifta i brwi juz sciaglem :>

Kolego SoMeS z tego co wiem to twoje auto na poczatku wygladalo tez "wies spiewa wies tanczy" :> bez obrazy

Opublikowano

Kolego SoMeS z tego co wiem to twoje auto na poczatku wygladalo tez "wies spiewa wies tanczy" :> bez obrazy

to zobacz jak wygląda teraz :cool1:

dlatego właśnie Ci tu piszę żebyś unikał ładowania hajsu w taki syf jak lepiej poskładać i zrobić coś sensownego...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.