Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

No to po kolei...to ja napiszę co mi się podoba: lampki przód, zderzak przód z halogenami... poza tym jak poprawisz rzeczy o których napisali koledzy wyżej to autko OK.

Mam jeszcze parę "ale" tzn. w opisie masz 2xairbag a wygląda na to, że masz 4 sztuki oraz rocznik niby '98 a wygląda na '96-97.

Powodzenia w użytkowaniu i modyfikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi dobre tylko brewki z lamp przednich i tylne do wymiany. Chromowany grill mnie akurat nie przeszkadza, może być. Jeśli tobie się podoba to go zostaw. I jeszcze dołożyć jakieś fele :hi:

Poza tym czy mi się tylko wydaje czy postojówki masz niebieskie?

Tak zapytam, na którym zdjęciu to widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za filtr ? dodaje 20KM ? :naughty:

Nie ma to jak 1.6 :P

Ładne auto ale te brewki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi dobre tylko brewki z lamp przednich i tylne do wymiany. Chromowany grill mnie akurat nie przeszkadza, może być. Jeśli tobie się podoba to go zostaw. I jeszcze dołożyć jakieś fele :hi:

Poza tym czy mi się tylko wydaje czy postojówki masz niebieskie?

Tak zapytam, na którym zdjęciu to widać?

juz nie ma niebieskich :tongue4:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 22:16_________________________________________________

Co to za filtr ? dodaje 20KM ? :naughty:

Nie ma to jak 1.6 :P

Ładne auto ale te brewki :P

filtr nic nie daje :tongue4: poprostu jest, autko troche glosniej chodzi ale minimalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi akurat te brewki się podobają. dodają charakteru moim zdaniem i ja bym ej zostawił. Ale jak mówią, to wszystko kwestia gustu i jak zalezy o sie komu podoba. Ogółem przód mi siępodoba oprócz grilla;P.

Oby służyła. POzdrawiam

Brewki mogą dodać charakteru gdy samochód jest wyrezany na maxa np. u Hawaja. Seryjne auto z brewkami wygląda śmiesznie. Nie mam na alufelgi, ale chce tunningować auto to kupię brewki. Tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty Somes, nie wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? Nie wiesz, że auto ma się podobać właścicielowi?

Uwielbiam te teksty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty Somes, nie wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? Nie wiesz, że auto ma się podobać właścicielowi?

Uwielbiam te teksty :polew:

jak widzę teksty typu co można zrobić tanim kosztem to mnie krew zalewa :sick3:

kur... to jest Audi - tu jak coś chce się zrobić jak najtaniej to lepiej nie robić wcale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to wstawilem ja na A4-klub :tongue4: auto sie juz zmienia i bedzie wygladfac tak jak powinno :naughty: czyli: gril czeka na założenie narazie bedzie taki jak byl ale mysle ze na wiosne bedzie z II lifta, czekam na lampy z II lifta i brwi juz sciaglem :>

Kolego SoMeS z tego co wiem to twoje auto na poczatku wygladalo tez "wies spiewa wies tanczy" :> bez obrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego SoMeS z tego co wiem to twoje auto na poczatku wygladalo tez "wies spiewa wies tanczy" :> bez obrazy

to zobacz jak wygląda teraz :cool1:

dlatego właśnie Ci tu piszę żebyś unikał ładowania hajsu w taki syf jak lepiej poskładać i zrobić coś sensownego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...