Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego SoMeS z tego co wiem to twoje auto na poczatku wygladalo tez "wies spiewa wies tanczy" :> bez obrazy

to zobacz jak wygląda teraz :cool1:

dlatego właśnie Ci tu piszę żebyś unikał ładowania hajsu w taki syf jak lepiej poskładać i zrobić coś sensownego...

no i wlasnie auto normalnieje na wiosne zapodam alu 16" wiekszych nie bo za maly silnik, na 1.6 mysle ze 16" beda najlepsze,

kolo wakacji mam zamiar zalozyc kierownice S4 i moze zapodam skore w srodku... powoli... narazie zbieram kase :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i twoje mody idą w dobry kierunku... :good:

jeśli chodzi o felgi to ja mam u siebie 16" i jestem zadowolony chyba najlepszy wybór przy ori zawiasie i naszych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ile robiłem?

uczy się na błędach uczy.. gorzej jak tego nie robi... i po to właśnie Cię próbuję uświadomić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo poprawiales A4 :wink4: wiem, dzieki wszystkim a w szczegolnosci Tobie SoMeS za uswiadomienie mnie ze chrom na metry, beznadziejne lampy i inne zbedne wydatki nie poprawia wygladu auta, a tylko go zepsuja... teraz ogladalem foty audi jak wygladala zaraz po zakupie i bardziej mi sie podoba w starej wersji niz teraz :good: naprawde wielkie dzieki chlopaki :good: mysle ze teraz lepiej zadbam o swoj samochod i juz go tak nie oszpece :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo poprawiales A4 :wink4: wiem, dzieki wszystkim a w szczegolnosci Tobie SoMeS za uswiadomienie mnie ze chrom na metry, beznadziejne lampy i inne zbedne wydatki nie poprawia wygladu auta, a tylko go zepsuja... teraz ogladalem foty audi jak wygladala zaraz po zakupie i bardziej mi sie podoba w starej wersji niz teraz :good: naprawde wielkie dzieki chlopaki :good: mysle ze teraz lepiej zadbam o swoj samochod i juz go tak nie oszpece :good::wink4:

nie ma sprawy po to tu jesteśmy :wink4:

i zawsze lepiej zapytać zanim się coś kupi bo na tym forum przerabialiśmy już wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kiera S4,FIS,ori chrom nad drzwiami(albo jego brak),xenon 6000K, gril i tylne lampy beda dobrym zakupem :wink4: jak na poczatek?

jak najbardziej :wink4:

ori chrom sobie daruj szkoda kasy a ten zerwij :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej :wink4:

ori chrom sobie daruj szkoda kasy a ten zerwij :good:

zobaczymy jak sie bedzie to zrywac :) a lusterko prawe jak kupie duze to malowac w kolor nadwozia czy oba w chrom?? bo mam farbe chromowa i nie wiem jak zrobic

kiepsko to może wyjść... chrom na lusterkach jest dobry jak nie ma go nigdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciu0308 widzisz sluchaj sie SmS-a :D on sie zna widzisz jak reznol auto to podobno ma jedno z najbrzydszych na gliwicach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciu0308 widzisz sluchaj sie SmS-a :D on sie zna widzisz jak reznol auto to podobno ma jedno z najbrzydszych na gliwicach :P

:hi: mi sie podoba ale ja tak w swoje kasy ladowac nie bede :) wole miec serie... :wink4: no moze jakies rezania zrobie ale nie wielkie :decayed:

Zobaczymy :gwizdanie: jak się zacznie to nie można przestać. Ja na początku to nawet o alufelgach nie myślałem. Podobały mi się moje kołpaki :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciu0308 widzisz sluchaj sie SmS-a :D on sie zna widzisz jak reznol auto to podobno ma jedno z najbrzydszych na gliwicach :P

:hi: mi sie podoba ale ja tak w swoje kasy ladowac nie bede :) wole miec serie... :wink4: no moze jakies rezania zrobie ale nie wielkie :decayed:

Zobaczymy :gwizdanie: jak się zacznie to nie można przestać. Ja na początku to nawet o alufelgach nie myślałem. Podobały mi się moje kołpaki :embarrassed:

nie no aluski sa na 1 miejscu... :)jak tylko wiosna nadejdzie to zaloze...koniecznie :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 13:18_________________________________________________od jutra zaczynaja sie zmiany :decayed: wkoncu :decayed: jutro jade po gril z II lifta, tylne lampy tez i przy okazji zderzak :decayed: troche ostatnio slisko bylo i go troche polamalo :wink4: zderzak tez z II lifta :naughty: brewki dzis spadly przy otwieraniu maski :naughty::decayed: (jeden problem mniej) :wink4: jutro sie pochwale wynikami pracy :gwizdanie: :)[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 17:49_________________________________________________tak jak obiecalem :) skonczylem prace :decayed:

a o to wyniki :decayed:

Przed:

23cd2928ca9dd993med.jpg

Po:

dfd43ea828c4c78amed.jpg

Przed:

eb614e1122f1d594med.jpg

Po:

1e21b39b4eeba4f5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widze wojciu0308, że Tobie chrom tez nie pasował :kox:

Super zmiany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...