Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

jak bede to bede pamietac :good: narazie nie wiem czy dla mnie cos bedzie czy nie :decayed: dobra ide do roboty :wallbash: 3m sie Mistrzu :wink4:

co tam działsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u szfagra stoly skrecam :decayed: teraz ma zapierdziel przed swietami to sie troche dorobi na nowe mody :wink4:

no to działaj, powodzenia w modach życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u szfagra stoly skrecam :decayed: teraz ma zapierdziel przed swietami to sie troche dorobi na nowe mody :wink4:

no to działaj, powodzenia w modach życzę :hi:

nawzajem :good: dobra spadam,bedziemy w kontakcie :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 19:45_________________________________________________No i stało sie :decayed: ogłaszam że Audi idzie do sprzedania :polew::wink4:

zdjcie0003h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u szfagra stoly skrecam :decayed: teraz ma zapierdziel przed swietami to sie troche dorobi na nowe mody :wink4:

no to działaj, powodzenia w modach życzę :hi:

nawzajem :good: dobra spadam,bedziemy w kontakcie :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 19:45_________________________________________________No i stało sie :decayed: ogłaszam że Audi idzie do sprzedania :polew::wink4:

zdjcie0003h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

powyżej 200000 się juz nie sprzedają, bo to magiczna bariera, wojciu, wycziłem na allegro za***iste lampki do podświetlania klamek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w B5 wychodzily AWX prawda to? :kox:

wątpię :rolleyes:

ne prawda, największym motorkiem była 115KM, oczywiście w dieslu :wink4:

Szukaj jakiegoś AHH, poddatnego na mody, albo czegoś po pieniadzach i w miedzyczasie silnika awx/avf :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolny plan to polift :good: najlepiej w dieslu :wink4: oczywiscie 1,8T i 2,8 tez nie pogardze :naughty: slepy daj link :)

nie mogę teraz tego znaleźć :wallbash:, to były chyba ori od a4 od a6 :mysli:, jak znajdę to Ci go wkleje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 tez ma ori podswielane :good: a jak nie sprzedam zielonka to raczej bede swapowac 1,8T raczej bedzie wystarczajace i da sie cos zmodzic bo w wieksze motory sie nie bede bawic... za duze koszty. Obecnie grzebe środek :)

ja też, właśnie walczę z wiązką do podgrzewanych siedzeń :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jutra zmontujesz :decayed: u mnie obecnie pass czekam na troszke wolnego i kaske znowu sie cos dokupi i dalej montujemy, gałki z polifta szukam :gwizdanie: aaa i babcia szyje mi mieszek ten od galki z czarnej alcantary :kox:

no to groobo :wink4:, ja narazie ogarniam wtyczki, i jak zdąże jutro, to dopasuje długości, i powinienem ją położyć w aucie, no i jeden kubełek wskoczy :decayed:, a bedziesz coś jeszcze robił w alcantarze czy tylko mieszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory bede robic w czarnej... i pozniej podsufitowka :good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 21:21_________________________________________________slepy jak mowisz z zółta nicia szyc ta alcantare?

zrób z czarną nicią :wink4:, bo jak nie bedziesz miał nic innego zółtego to bedzie wyglądać z doopy, u mnie dekory wpadną żółte, i powinno być cacy, a jak zrobisz dekory czarne, to średnio to bedzie pasić, chyba że sufit w zółtej alkantarze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zółtej nie zrobie :) ma być czarna a co do żółtego to oczywiscie kiera bedzie pikowana z żółta i moze coś z podlokietnikiem albo gałka zmodze[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 21:47_________________________________________________jakim klejem kleić alcantare?[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 21:54_________________________________________________jak wam sie wydaje zamienic 2 lifta na takie lampy? http://allegro.pl/lampy-led-diodowe-tyl-do-a4-b5-i1374134198.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...