Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy założyć gwint i ustawić na około -30mm... Jak uznasz, że chcesz niżej, to auto na lewarek. A jak będziesz za dużo haczył, to z powrotem na górę. A zawias będzie twardszy i zobaczysz jak to jest. 17'' bez gleby w B5 to jest tak na styk. Jak nie chcesz obniżać i koniec, zdecyduj się raczej na 17''

Opublikowano
  • Autor

Jaki jest koszt tego obnizenia o ktorym napisales?

Opublikowano

Jaki jest koszt tego obnizenia o ktorym napisales?

Nowe ciutkę drogo. Trzeba szukać używki, można za niecałe 1k wyhaczyć dobrej firmy.
Opublikowano

Firma Ta Technix ma tanie gwinty. Jest o nich temat na forum.

Opublikowano
  • Autor

Na szczescie do wiosny mam jeszcze czas by jakas opcje wybrac, ale niestety ta z 18" chyba odpada poprzez odrzucenie opcji z gleba :(

Chyba wybiore 16" badz 17" by troche wiekszy profil miec :mysli:

Opublikowano

Weź siedemnastki, profil 50 :good:

Opublikowano

Ja też narazie nie bardzo chce zakłądac glebe i zdecydowałem sie na 17'naski + 50 albo 55 oponke, widziałem ostatnio audiczke na takich oponkach bez gleby i w sumie kozak :)

Opublikowano

Profil 55 przy 17" ? :shocked: To co Ty chcesz założyć opone 175? :sick3:

Opublikowano

Profil 55 przy 17" ? :shocked: To co Ty chcesz założyć opone 175? :sick3:

nie nie, myslałem o rozmiarze 215/50R17

Opublikowano

Do siedemnaste 55 to trochę za dużo. 50 jest idealne jeśli nie chcesz 45.

Szerokość to 205 lub 215.

U siebie mam 205/50/17 i jest :good:

Opublikowano

Do siedemnaste 55 to trochę za dużo. 50 jest idealne jeśli nie chcesz 45.

Szerokość to 205 lub 215.

U siebie mam 205/50/17 i jest :good:

Myślałem też nad 50otką, 45 chyba odpada bo u mnie są nieciekawe drogi i szkoda felg.

Opublikowano
  • Autor

Do siedemnaste 55 to trochę za dużo. 50 jest idealne jeśli nie chcesz 45.

Szerokość to 205 lub 215.

U siebie mam 205/50/17 i jest :good:

Myślałem też nad 50otką, 45 chyba odpada bo u mnie są nieciekawe drogi i szkoda felg.

To chyba jak u wiekszosci niestety :wallbash:

Opublikowano

Do siedemnaste 55 to trochę za dużo. 50 jest idealne jeśli nie chcesz 45.

Szerokość to 205 lub 215.

U siebie mam 205/50/17 i jest :good:

Myślałem też nad 50otką, 45 chyba odpada bo u mnie są nieciekawe drogi i szkoda felg.

To chyba jak u wiekszosci niestety :wallbash:

co poradzisz :angry: zanim bedziemy mieli dobre drogi to minie choc u mnie juz powoli naprawiaja, hehe na mojej dzielnicy uraczyli nas nawet drogą z kruszonego betonu i asfaltu :polew: nie wiem skad oni to wzieli, po 3 miesiacach porobiły sie wielkie dziury i teraz ostatnio wylali je asfaltem :polew: ale cóż poradzic. Moj znajomy w ibizie III miał 17, nie pamietam jaka oponka ale profil chyba 20, pojezdził pol roku i teraz chce kupic jakies normalne fele, bo na tych nie umie jezdzic :hi:

Opublikowano
  • Autor

Do siedemnaste 55 to trochę za dużo. 50 jest idealne jeśli nie chcesz 45.

Szerokość to 205 lub 215.

U siebie mam 205/50/17 i jest :good:

Myślałem też nad 50otką, 45 chyba odpada bo u mnie są nieciekawe drogi i szkoda felg.

To chyba jak u wiekszosci niestety :wallbash:

co poradzisz :angry: zanim bedziemy mieli dobre drogi to minie choc u mnie juz powoli naprawiaja, hehe na mojej dzielnicy uraczyli nas nawet drogą z kruszonego betonu i asfaltu :polew: nie wiem skad oni to wzieli, po 3 miesiacach porobiły sie wielkie dziury i teraz ostatnio wylali je asfaltem :polew: ale cóż poradzic. Moj znajomy w ibizie III miał 17, nie pamietam jaka oponka ale profil chyba 20, pojezdził pol roku i teraz chce kupic jakies normalne fele, bo na tych nie umie jezdzic :hi:

Heh coz za ironia, u nas pol roku temu wysypali wlasnie ten skruszony asfalt i uwalcowali a teraz zalali to jakims lepikiem i posypali zwirkiem - normalnie ameryka :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Myślałem ze tylko u mnie wpadli na taki super pomysł z tą dosypką :naughty:

Opublikowano

Myślałem, że to temat o felgach :gwizdanie:

Opublikowano

zakładaj 18" rs4 i gwint-prezentuje się klasa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.