Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pękł wąż TURBO -> INTERCOOLER. Poszukuję części.


sikorakrz

Rekomendowane odpowiedzi

Całą procedurę opisaną masz w dziale "Diagostyka",podczas skanowania pokaże ci tylko błędy.Żeby było wiedomo co i jak musisz zrobić logi statyczne,basic setting,dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, już się zapoznałem. Muszę tylko znaleźć trochę czasu. Pewnie w weekend wrzucę tam gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę temat bo właśnie mam ten sam problem. U mnie wskazuje wszystko na 8E0145834AR. Czy może znalazł ktoś zamiennik czy skazany jestem na ori za 770 PLN :confused4: Ma ktoś może tańsze dojście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę temat bo właśnie mam ten sam problem. U mnie wskazuje wszystko na 8E0145834AR. Czy może znalazł ktoś zamiennik czy skazany jestem na ori za 770 PLN :confused4: Ma ktoś może tańsze dojście ?

wstrzymaj się do jutra ja mam chyba taki wąż, zejdę do piwnicy to zobaczę jaki ma nr. tylko to jest używka z mojego auta, bo ja zmieniałem turbo na BRD

ja mam taki waż do sprzedania 8E0 145 790 P od takiej sprężarki http://allegro.pl/turbosprezarka-vw-audi-1-9-2-0-tdi-038145702g-i1229379205.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lulek dzięki za pomoc ale u mnie to trochę inaczej wygląda z jednej strony zacisk/złączka z drugiej opaska zaciskowa. Niestety przypilił mnie czas i kupiłem ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i również byłem w szoku ile to kosztuje.

A przyczyna... ?

Mechanik powiedział ze egr był strasznie brudny i sie nie domykał i przy okazji czyścił i egr i cały układ.

Nie wiem czy nie stało sie to przez tzw. jazdę emeryta cały czas wolniutko dla oszczędności :)

teraz zmieniłem styl jazdy , turbo pracuje i jest git :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...