Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Córeczka juz na Swiecie :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

25 Grudnia :decayed::kox:

nie no, to Moja ma na Kwiecien :wink4:,ale Wy,to juz za niedlugo... :naughty: :naughty: :naughty:

Panowie placze ze szczescia jestem tak wzruszony ze szok bylem przy porodzie i plakałem jak dziecko

:good: ja przy pierwszym synku bylem-nie płakałem,ale byłem strasznie podekscytowany-tak bardzo,ze zapomnialem wielu rzeczy... :wink4::tongue4: wiem,co czujesz-nie do opisania...to trzeba samemu przezyc :wink4: ,drugi syn mi sie urodzil,niespodziewanie-jak wracałem do domu-zona mi zadzwoniła,ze juz wyskoczył "skubaniec" :wink4: -teraz zona chce dziewczynke-a jutro bedziemy wiedziec,co "prawdopodobnie" bedzie... :wink4:
Opublikowano

Gratuluję Michał :good: Dobrze, że dziewczynka bo ładna wyrośnie :decayed:

Bo przecież jakby był chłopak to pewnie by miał taką zakazaną morde jak ojciec :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzo-Dzo gratki :good:

...chowaj jak swoje :decayed:

Opublikowano

Gratulacje :good:No i zdrowia dla dzielnej małżonki oraz malutkiej pociechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

jest to piekna sprawa nie wiedzialem ze taki chlop jak ja moze sie rozplakać jak baba ryczalem jak mala dziewczynka z zapalkami jak jej obrot spadł :-)

panowie WARTOOOOOOOOOOOOOOOo nie ma nic mocniejszego jak dzidzius wychodzacy z brzuszka no powiedzmy ze z brzuszka

gt22 niech sie schowa hehehee

byłem przy narodzinach dwójki moich dzieci. Przyznam,że córki jest mocniejszy w decydującym momencie mi nogi zmiękły, mimo,że za pierwszym razem zachowałem spokój.

Warto, to zrobić nie tylko dla siebie, ale głównie dla żony znacznie łatwiej bedzie jej przejść przez trudny okres po porodzie...

Opublikowano

nie no, to Moja ma na Kwiecien :wink4:,ale Wy,to juz za niedlugo... :naughty

Dziewczę czy chłopak ? :naughty:

jest to piekna sprawa nie wiedzialem ze taki chlop jak ja moze sie rozplakać jak baba ryczalem jak mala dziewczynka z zapalkami jak jej obrot spadł :-)

panowie WARTOOOOOOOOOOOOOOOo nie ma nic mocniejszego jak dzidzius wychodzacy z brzuszka no powiedzmy ze z brzuszka

gt22 niech sie schowa hehehee

Ja miałem wątpilości..ale Kolkov mnie namówił :good: :good:

Opublikowano

Bo przecież jakby był chłopak to pewnie by miał taką zakazaną morde jak ojciec :naughty: :naughty: :naughty:

chyba jak sąsiad ... :naughty:

p.s gratulacje ... :good:

Opublikowano

gratuluje córeczki :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Gratuluję córy :)

Opublikowano

ładnie, pogratulować

...chowaj jak swoje :decayed:

:decayed:

Opublikowano

:good: :good: :good: Gratulacje :good: teraz trzeba próbować aż syn się uda (są na to sposoby)

ps: Kolejna skarbonka :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.