Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Błędy


Krzy0

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam sie za bardo na tym silniku 2.5 tdi AKE i mam pytanie,ogladalem dzis B6 do kupienia i na kompie wywalilo mi takie błędy,czy to cos powaznego dodam ze silnik chodzi ładnie przyspieszenie cool

1zjtw0.jpg

Po przekalkulowaniu dam sobie spokoj z tym autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie odczytywania błędów za pomocą VAG COM 311-2 . Czy żeby odczytać błędy to trzeba w tym programie wejść w SELECT , a następnie wchodzić w poszczególne bloki np. ENGINE, ABS BRAKES itd i będąc w nich nacisnąć Fault Codes czy też można jakoś tym VAG COM-em przeskanować cały samochód w poszukiwaniu błędów, a następnie je zapisać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie za bardo na tym silniku 2.5 tdi AKE i mam pytanie,ogladalem dzis B6 do kupienia i na kompie wywalilo mi takie błędy,czy to cos powaznego dodam ze silnik chodzi ładnie przyspieszenie cool

1zjtw0.jpg

Po przekalkulowaniu dam sobie spokoj z tym autem

auto po strzale :mysli:

chodzi mi o błędy które wg Twojego programu są nieznane :gwizdanie:

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://wiki.ross-tech.com/index.php/Category:Fault_Codes&ei=yOISS9DkJJP7_Aap-enjBA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CAwQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dross%2Btech%2Bcodes%26hl%3Dpl%26lr%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie odczytywania błędów za pomocą VAG COM 311-2 . Czy żeby odczytać błędy to trzeba w tym programie wejść w SELECT , a następnie wchodzić w poszczególne bloki np. ENGINE, ABS BRAKES itd i będąc w nich nacisnąć Fault Codes czy też można jakoś tym VAG COM-em przeskanować cały samochód w poszukiwaniu błędów, a następnie je zapisać ???

Oczywiście, że tak. Błędy można sprawdzać na 2 sposoby, wchodząc w poszczególne sekcje czyli silnik, komfort, zawieszenie, itp i tam szukać błędów albo wykonać skan całości. W menu głównym jest taka opcja AUTO-SCAN i wtedy Vag łączy się po kolei z wszystkimi sekcjami i pod koniec wywala Ci podsumowanie, które może skopiować i zapisać np. w notatniku. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...