Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Domjenick nie chcialem nowego tematu jesli Cie to ugryzło przepraszam.

Boniu nic nie kopalem przy silniku wyjalem MBC wczoraj i jakby wrocilo do normy idzie do 0.8 bar w piku pozniej spada na 0,6 przy odcince

bingo

Opublikowano

Domjenick nie chcialem nowego tematu jesli Cie to ugryzło przepraszam.

nie "ugryzlo",ale trzymajmy sie tematu,tak dla innych,bo ktos w przyszlosci bedzie szukal o doladowaniu,a natrafi na info o wtryskach :wink4: -BTW-dawno nie widzialem slowa "przepraszam" za cos nie na temat :good:
Opublikowano
  • Autor

młodziez w dzisiejszyszch czasach jest kulturalna jednak :kox:

zmienilem stacje paliw i wszystko jakby powoli wracalo do normy dzisiaj przeczyszcze jeszcze układ paliwowy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam zalozylem wskaznik cisnienia doladowania turbo , mam zwykle 1.8t nic nie przerobione ,i mam pytanie jakie powinno mi wskazywac cisnienie z gory dziekuje

Opublikowano

witam zalozylem wskaznik cisnienia doladowania turbo , mam zwykle 1.8t nic nie przerobione ,i mam pytanie jakie powinno mi wskazywac cisnienie z gory dziekuje

0,60 bara max :wink4:
Opublikowano

witam zalozylem wskaznik cisnienia doladowania turbo , mam zwykle 1.8t nic nie przerobione ,i mam pytanie jakie powinno mi wskazywac cisnienie z gory dziekuje

0.5-0.6 bara. 0.5 to taka dolna "dopuszczalna" granica

Opublikowano

witam zalozylem wskaznik cisnienia doladowania turbo , mam zwykle 1.8t nic nie przerobione ,i mam pytanie jakie powinno mi wskazywac cisnienie z gory dziekuje

0.5-0.6 bara. 0.5 to taka dolna "dopuszczalna" granica

eee tam :wink4: AVJ seryjnie ma 0,45 :tongue4:
Opublikowano

witam zalozylem wskaznik cisnienia doladowania turbo , mam zwykle 1.8t nic nie przerobione ,i mam pytanie jakie powinno mi wskazywac cisnienie z gory dziekuje

0.5-0.6 bara. 0.5 to taka dolna "dopuszczalna" granica

eee tam :wink4: AVJ seryjnie ma 0,45 :tongue4:

Panie Moderatorze prosze uwaznie czytac. Pytanie ktore zostalo tutaj zadane dotyczy silnika AEB ktory kolega ma w profilu. Bedzie kropek nastepnym razem :cool1:

Opublikowano

wiec u mnie jest tak 0.4 czy to moze byc spowodowane spitlerem frogr ,czy juz slaba turbina moze byc

Opublikowano

wiec u mnie jest tak 0.4 czy to moze byc spowodowane spitlerem frogr ,czy juz slaba turbina moze byc

ciężko powiedzieć,zeby to sprawdzić,trzebaby inny wskażnik podpiąć,żeby wyeliminować,błąd wskaznika.... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.