Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przycisk dźwigni hamulca ręcznego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy można wymienić ten pstryczek do chromowany przy dźwigni ręcznego? Może ktoś zna numer tej części?

Opublikowano

reeczne.jpg

Opublikowano

Cos mi się wydaje,ze cały lewarek będziesz musiał poszukać :no:

Opublikowano
  • Autor

dlacego? jest 14 zaznaczona na obrazku. teraz tylko telefon do ASO o cenę.

ciekawe czy to sie poprostu wysuwa czy jakos odkręca :mysli:

Opublikowano

teraz tylko telefon do ASO o cenę.

cena ok 47 zł tylko dopytaj czy da się to wymienić

Opublikowano

Dajcie znać czy ktoś już to wymieniał, bo u mnie niestety też jest strasznie obdrapany ;/

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

też przymierzam się do wymiany przcisku, jeżeli ktoś już to przerabiał to proszę o info w jaki sposób można go wymienić. Może jakaś mała instrukcja co pokolei należy robić

Opublikowano

ja wymieniałem dźwignię ręcznego na wersję obszytą skórą,przy okazji chciałem przełożyć przycisk w tej dźwigni którą kupiłem był w bardzo dobrym stanie.niestety nie udało mi się.przycisk jest z cienkiej blaszki,ma dwie wypustki które są zagięte.wydawało sie,że jak sie je odegnie,to powinien zejść,niestety nie dało rady go ściągnąć,prawdopodobnie jest przyklejony.nie próbowałem go podgrzewać,może wtedy klej by puścił.chyba że jest jakiś inny patent zamiast kleju...

Opublikowano

ja kiedyś wyciągałem żeby go wypolerować jest na wcisk Nie pamiętam dokładnie w którym miejscy należy podważyć wle spokojnie się wypina i wychodzi cały. Jak zejdę do samochodu to dokładnie opiszę.

Opublikowano

ja kiedyś wyciągałem żeby go wypolerować jest na wcisk Nie pamiętam dokładnie w którym miejscy należy podważyć wle spokojnie się wypina i wychodzi cały. Jak zejdę do samochodu to dokładnie opiszę.

ja próbowałem i niestety u mnie siedzi tak mocno,że prędzej się uszkodzi niż zejdzie :(

będę wdzięczny za opis

Opublikowano

z niecierpliwością czekamy na instruktaż

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzeje kotleta - czy ktoś może mi wytłumaczyć jak zdemontować owy przycisk od ręcznego. Mam go trochę styranego i chce to jakoś odświeżyć. Dodam że mam już zdemontowaną nakładkę ręcznego nr.1 na zdjęciu. Teraz widać idealnie nakładkę - przycisk ręcznego, ma te dwie blaszki po ich odgięciu przycisk nie schodzi, co trzeba zrobić podgrzać ? (może jest przyklejony ?) Czy gdzieś wypiąć ? :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to ja może troszke podpowiem ...co do tego przycisku to też byłem kiedyś pytać w ASO i koleś powiedział że..o ile dobrze pamiętam w rocznikach 2001 i chyba 2002 to nie da rady wyjąć tego przycisku..dopiero w póżniejszych modelach jest on do wyjęcia...niby że całe dzwignie hamulca ręcznego w tych modelach troszeczke sie różnią

Opublikowano

Heh to nie pocieszyłeś mnie tą informacją :(

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. To jak panowie da rade wymontowac ten przycisk w modelu 2002r czy w gre wchodzi wymiana calego recznego??

Opublikowano

to ja może troszke podpowiem ...co do tego przycisku to też byłem kiedyś pytać w ASO i koleś powiedział że..o ile dobrze pamiętam w rocznikach 2001 i chyba 2002 to nie da rady wyjąć tego przycisku..dopiero w póżniejszych modelach jest on do wyjęcia...niby że całe dzwignie hamulca ręcznego w tych modelach troszeczke sie różnią

wszystko sie zgadza :)

Witam. To jak panowie da rade wymontowac ten przycisk w modelu 2002r czy w gre wchodzi wymiana calego recznego??

Niestety wymianka :confused4: ale mozna znalezc uzywke w dobrej cenie :wink4:

Opublikowano

mam chyba gdzieś cały ręczny z nie obdartym przyciskiem i rączką :kox:

Opublikowano

to ja może troszke podpowiem ...co do tego przycisku to też byłem kiedyś pytać w ASO i koleś powiedział że..o ile dobrze pamiętam w rocznikach 2001 i chyba 2002 to nie da rady wyjąć tego przycisku..dopiero w póżniejszych modelach jest on do wyjęcia...niby że całe dzwignie hamulca ręcznego w tych modelach troszeczke sie różnią

wszystko sie zgadza :)

Witam. To jak panowie da rade wymontowac ten przycisk w modelu 2002r czy w gre wchodzi wymiana calego recznego??

Niestety wymianka :confused4: ale mozna znalezc uzywke w dobrej cenie :wink4:

Dziekuje :)

Witam. Znalazlem na allegro tanio reczny od b7 z 2005 roku z szara obudowa plastikowa. Mam pytanie czy bedzie on pasowal do mojej b6 i czy obudowe plastikowa ze starego czarna bede mogl przelozyc do tego z b7 bedzie wszystko gralo?? :>

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 09:33_________________________________________________Nikt mi nie moze pomoc?? :confused4:

Opublikowano

to ja może troszke podpowiem ...co do tego przycisku to też byłem kiedyś pytać w ASO i koleś powiedział że..o ile dobrze pamiętam w rocznikach 2001 i chyba 2002 to nie da rady wyjąć tego przycisku..dopiero w póżniejszych modelach jest on do wyjęcia...niby że całe dzwignie hamulca ręcznego w tych modelach troszeczke sie różnią

wszystko sie zgadza :)

Witam. To jak panowie da rade wymontowac ten przycisk w modelu 2002r czy w gre wchodzi wymiana calego recznego??

Niestety wymianka :confused4: ale mozna znalezc uzywke w dobrej cenie :wink4:

Dziekuje :)

Witam. Znalazlem na allegro tanio reczny od b7 z 2005 roku z szara obudowa plastikowa. Mam pytanie czy bedzie on pasowal do mojej b6 i czy obudowe plastikowa ze starego czarna bede mogl przelozyc do tego z b7 bedzie wszystko gralo?? :>

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 09:33_________________________________________________Nikt mi nie moze pomoc?? :confused4:

Bedzie pasowalo i plastik tez da rade przelozyc

Opublikowano

Dzieki "storm37" :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.