Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Sprawdzenie przebiegu w b6


cougarr2

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak vagiem sprawdzic orginalny przebieg w audi a4 b6 rocznik 2002 ?? chodzi mi o to zeby dostac sie "głebiej" niz to widac na licznikiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno da sie odczytac przebieg w sterowniku silnika? prawda to?? czy gadam jakies głupoty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ze ja zamierzam wyskoczyc o autko do belgii i nie chciałbym sie wpakowac na minę

na allegro sprzedający pisza ze nawet mozna korgygowac przebieg a ty wychodzi ze nic nawet sprawdzić nie mozna ???

http://www.allegro.pl/item818895818_najlepszy_interfejs_usb_vag_kkl_we_wtyku_obd2.html taki kabel mam

na da sie do czegos przy kupnie auta????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie odczytac bledy i skasowac takim kabelkiem, przebiegu nie sprawdzisz, kolega dobrze pisze musisz albo do kogos jechac albo sprawdzac po VINIE w ASO ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w aukcji gdzie piszą ze można korygować przebieg to sprzedający kłamie??

ewidentnie oszukują ludzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajacy pisze ze na innych aukcjach "interfejsy do korygowania liczników: Tachopro, Tacho USB, VAG CAN commander, VAGPROG, Renault Jaeger, Citroen Saxo/ Peugeot 106 " :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kłamią.Lecz do korekcji liczników nawet VCDS nie jest przeznaczony.Do tego służą inne fejsiki za pomocą których sczytasz pin immo z licznika i skorygujesz licznik jak i sterownik silnika by wskazania się pokrywały.Lecz cena takiego to nie koszt kabelka z Viakena.Ale zadzwoń i zapytaj ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a to dobre

to jakim cudem oni pisza w ZASTOSOWANIACH ze mozna korygowac przebieg??

moze i zadzwonie jutro do tego SPRZEDAJACEGO i zapytam jaikm cudem skorygowac przebieć tym kablem

który wedlug jego aukcji powinien dawac taka mozliwaośc [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:29_________________________________________________zresztą nie ważne

skoro mam ten Cudowny kabel :>

to który blok pomiarowy odpowiada za turbinę?? ( prosze o wyrozumiaość dopio zaczynam przygode z vag) to moze uda mi sie zweryfikowac stan turbiny na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz tu i porównaj nie dziwne? http://www.allegro.pl/item825504052_nowosc_korekta_licznika_ecu_odczyt_pin_k_can.html[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:39_________________________________________________

he he a to dobre

to jakim cudem oni pisza w ZASTOSOWANIACH ze mozna korygowac przebieg??

moze i zadzwonie jutro do tego SPRZEDAJACEGO i zapytam jaikm cudem skorygowac przebieć tym kablem

który wedlug jego aukcji powinien dawac taka mozliwaośc [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:29_________________________________________________zresztą nie ważne

skoro mam ten Cudowny kabel :>

to który blok pomiarowy odpowiada za turbinę?? ( prosze o wyrozumiaość dopio zaczynam przygode z vag) to moze uda mi sie zweryfikowac stan turbiny na miejscu

Blok 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za pomoca tego kabelka sprawdze przebieg?? powiedzmy ze porównam to co jest w sterowniku silnika i na liczniku

prosże mnie poprawic jesli sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie miałem na mysli ten z linka :mysli:

zresztą i tak go nie mam wiec musze przemyslec czy warto w to inwestowac

swoim to w zyciu tego nie sprawdze bo nie mam "odrobiny doswidcznia" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większością przewodów na gniazdo com jak się pokombinuje da radę przebieg zrobić w starszych autach. A jeśli chodzi o przebieg odczytywany ze sterownika w b6 raz się da raz nie. PS w tych autach łatwiej zmienić przebieg w sterowniku silnika niż w liczniku :wink4: więc tylko serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...